Świętujemy 5 urodziny Tauron Areny!

0
805
źródło: TAURON Arena Kraków

Lubicie imprezy urodzinowe? Dobrze się składa, bo Tauron Arena serdecznie Was zaprasza na swoje dopiero (czy może już) piąte urodziny! Pod hasłem „Pięć razy tak!” kryje się: Edukacja, Sport, Zabawa, Emocje i Kultura. 9 czerwca w Tauron Arenie niczego nie braknie!

Piąte urodziny Tauron Areny to wiele, wiele atrakcji. Hala widowiskowo-sportowa urządza imprezę dla wszystkich swoich dotychczasowych gości w podziękowaniu za to, że tak chętnie biorą udział we wszystkich wydarzeniach przez nią organizowanych. Z racji, że są to 5 urodziny, zostanie przygotowanych pięć stref tematycznych, w których będzie można skorzystać z atrakcji w zależności od swoich interesowań.

Sport

W małej hali oraz dojo zorganizowane zostaną otwarte treningi siatkarskie, koszykarskie, footballu amerykańskiego i karate. Z kolei w arenie głównej oraz przed halą będzie można zobaczyć także specjalne pokazy karate oraz siatkarskie.

Emocje

Po raz pierwszy w historii TAURON Areny Kraków w obiekcie (na parkingu podziemnym) powstanie tor gokartowy. Również na parkingu podziemnym będzie znajdował się Kraków Street Park, czyli idealne miejsce dla wszystkich osób jeżdżących na rolkach, wrotkach, rowerach typu BMX, hulajnogach, longboardach oraz deskorolkach.  9 czerwca w Tauron Arenie Kraków odbędzie się też finał tegorocznego sezonu rozgrywek Super Game e-sport. Emocje gwarantowane!

Zabawa

Jakby mogły istnieć urodziny Tauron Areny bez dobrej zabawy? Na płycie areny głównej powstanie specjalna strefa zabaw dla dzieci. Będą pokazy i warsztaty tańca, warsztaty parkour i akrobatyczne, malowanie twarzy i bitwy na poduszki. Mile widziani nie tylko najmłodsi!

Kultura

Do tej pory TAURON Arenie Kraków gościła dziesiątki znanych artystów i zespołów takich jak m.in.: Aerosmith, Depeche Mode, Metallica, Queen, Bruno Mars, Enrigue Iglesias, Sting, Shawn Mendes, czy Mariah Carey. Ich muzyka będzie towarzyszyć uczestnikom imprezy przez cały dzień podczas pobytu w arenie. Z kolei w foyer budynku będzie można oglądać wystawę, przedstawiającą pięcioletnie dzieje Tauron Areny.  To jeszcze nie wszystko! Z okazji urodzin część płyty areny po raz kolejny zamieni się w salę kinową i na ekranie wyświetlane będą m.in. bajki dla dzieci.

Edukacja

Na zewnątrz Tauron Areny Kraków zorganizowany zostanie piknik edukacyjny. Powstanie tam m.in. specjalna strefa przygotowana przez Komendę Miejską Policji w Krakowie. Stanie tam radiowóz i motocykl policyjny oraz rowerowy tor przeszkód. Dzięki alkogoglom i narkogoglom będzie się można przekonać na własnej skórze, jaki negatywny wpływ na postrzeganie rzeczywistości mają alkohol i inne używki. Swój sprzęt zaprezentuje też oddział antyterrorystyczny.

W  dniu piątych urodzin Tauron Areny również wyjątkowo będzie można zwiedzić wnętrze nie tylko hali, ale i zajrzeć w miejsca do których na co dzień uczestnicy wydarzeń nie mają wstępu: pomieszczenia techniczne, szatnie zawodników, loże VIP itp. Podczas zwiedzania budynku będzie można poznać historię i możliwości techniczne tego obiektu oraz dowiedzieć się kto go już odwiedził. Godziny zwiedzania Tauron Areny to: 11:00, 12:00, 14:00 i 15:00. Zapisy pod mailem: zapisy@tauronarenakrakow.pl.

Jeżeli chodzi o zapisy na poszczególne atrakcje, obowiązują one na: zwiedzanie areny, wieczorny seans filmowy oraz warsztaty jazdy na deskorolce, hulajnodze, BMX i rolkach. Wcześniejsze zgłoszenia przyjmowane są także na turniej w siatkówce, a w dniu wydarzenia będzie można się zapisać na przejazdy gokartem, turnieje indywidualne Super Game e-sport oraz na aktywności przygotowane przez firmę Exprofesso. Więcej informacji na ten temat można uzyskac na stronie internetowej: tauronarenakrakow.pl.

Dzień 9 czerwca koniecznie odnotujcie w swoich kalendarzach. Nie wiecie jeszcze co robić 8 czerwca? Zapraszamy na barwny Korowód Nowohucki! 

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się  tutaj.