Szabat: drugie śniadanie // S04 E01

0
1215

fot: źródło

To już w najbliższą sobotę! Nowy sezon przepysznych, szabatowych śniadań, uważam za otwarty! W końcu duże, pożywne i pyszne śniadanie, to podstawa każdego dnia. Nie wiesz, jak rozpocząć sobotę? Mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!

Organizatorzy, czyli Cheder, zapraszają na kolejną odsłonę szabatowych śniadań. Oprócz świetnego klimatu i niezapomnianych, pysznych śniadań, oferują nam…niespodzianki! Oprócz tego, usłyszmy dużo nowej muzyki, a w menu pojawią się chederowe wypieki. Ja nie mogę się doczekać!

Sobota, 13.10, godzina 10:00, ulica Józefa 36 – przyjdź i zjedz śniadanie!

fot: źródło

Przeczytaj także: Wielka Promocja w Rossmannie!

Organizatorzy już od 3 lat, raz w miesiącu, zapraszają na szabatowe drugie śniadanie. I – co najlepsze – za każdym razem gotują specjalny zestaw, który inspirowany jest różnorodnym światem żydowskiej kuchni. A z pomocą krakowskich i izraelskich DJów, serwują nie tylko porcję pysznego śniadania – doświadczymy tutaj porcji porannej muzyki (Cheder – mixcloud).

Jednak – jak mówią sami organizatorzy – jedzenie i muzyka to tylko pretekst do spotkania i sobotniego relaksu. Do tego, żeby na chwilę zapomnieć o wszystkich pilnych sprawach i po prostu odpocząć.

fot: źródło

W MENU pojawi się:
– domowa focaccia
– szakszuka z sosem z czarnym kardamonem i bakłażanem
– relisz kolendrowy
– zielona sałatka ze szpinakiem, pomarańczami, fetą i orzechami włoskimi
– pudding ryżowy z pieczonymi śliwkami i kruszonką pistacjową

A to wszystko za 25 zł, z kawą z findżana lub czarną herbatą z miętą i cukrem 30 zł

Jedzenie przygotowuje Daria Kołecka, a muzykę serwuje Daniel Drumz!

Przeczytaj: Weekend w Gdańsku za pół ceny! Klik

fot: źródło

Ważne! Rezerwacje na szabatowe śniadania nie są przyjmowane.

Będzie grane z Off Radio Kraków!

Kto wybiera się na pyszne, sobotnie śniadanie? 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułWielka promocja w Rossmannie!
Następny artykułFestiwal Dawnych Komputerów i Gier – Kraków 2018
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.