Szkolenie Instagram – ułatw sobie pracę

0
789

fot: źródło

Instagram to nie tylko miejsce, w którym zamieszczamy piękne zdjęcia bądź dzielimy się tym, co aktualnie robimy. Jest to także miejsce, na którym idzie zarabiać! Kobiety, bo to głównie one królują na Instagramie, bardzo często podejmują współpracę z firmami i reklamują produkty, których używają. Chciałabyś nauczyć się, jak obchodzić się z Instagramem? Mam coś właśnie dla Ciebie!

Jeśli chcesz „działać” z Instagramem, a nie masz pojęcia, jak się za to zabrać…nie martw się! Istnieją na tym świecie dobre dusze, które z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą! 😉 Na szkoleniu, które odbędzie się 29 września o godzinie 10:00, poznasz wszelkie metody, narzędzia i wskazówki, dzięki którym prowadzenie profilu na Instagramie będzie prostsze i przyniesie lepsze efekty!

Jeśli interesuje Cię ta tematyka – zapisz się już teraz! Klik.

Przeczytaj również: Siksa na Szpitalnej 1!

fot: źródło

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

 • korzystasz z Instagrama i chcesz poznać pełen wachlarz możliwości, jakie oferuje oraz wykorzystać to medium do umocnienia pozycji Twojej marki – czy to osobistej, czy firmy lub organizacji, której profil prowadzisz,
 • chcesz budować zaangażowaną społeczność oraz pozyskiwać nowych odbiorców, klientów i ambasadorów,
 • chcesz mieć zawsze pod ręką zdjęcia, plan publikacji i odpowiednie hashtagi,
 • chcesz poznać triki fotograficzne oraz szybkie i efektowne sposoby edycji zdjęć na telefonie,
 • chcesz działać świadomie, analizować wyniki i wyciągać wnioski, dzięki którym poprawisz swój plan działania,
 • chcesz sobie ułatwić pracę z Instagramem dzięki bezpiecznym i sprawdzonym narzędziom,
 • uważasz, że brak Ci zasobów i umiejętności do prowadzenia ciekawego profilu na Instagramie, czujesz się zmęczony tym narzędziem, chcesz poznać więcej możliwości i sposobów budowania zaangażowania i docierania do nowych odbiorców.

Jeśli na wszystkie powyższe punkty odpowiedziałaś twierdząco – nie zwlekaj! Już teraz rusz z biznesem! 🙂


fot: źródło

Organizatorka wypowiada się na temat tego, czego dowiesz się na szkoleniu:

 • Podczas warsztatów dowiesz się jak budować świadomość Twojej marki na Instagramie oraz jak dotrzeć do Twojej grupy docelowej aby budować zaangażowaną i aktywną społeczność wokół profilu.
 • Dowiesz się jakimi zasadami kierować się tworząc i dobierając treści publikowane na profilu, jak pisać opisy, korzystać z hashtagów i zachęcić odbiorców do pozostania z Tobą na dłużej. Zdradzę też kilka sztuczek związanych z wykonywaniem i edycją zdjęć.
 • Omówimy natywne funkcje aplikacji, które warto wykorzystywać, ale podpowiem także z jakich zewnętrznych, bezpiecznych narzędzi warto korzystać aby ułatwić sobie pracę i uzyskać lepsze efekty.
 • Porozmawiamy o analityce. Dowiesz się na jakie statystyki głównie zwracać uwagę, jak wyciągać z nich wnioski i na tej bazie wprowadzać zmiany w prowadzeniu profilu, które przyniosą korzyści.
 • Pokażę dobre przykłady działań na Instagramie oraz podpowiem czego unikać aby nie tracić odbiorców, nie łamać regulaminu Instagrama oraz działać w zgodzie z prawem.

Przeczytaj: Powrót do świata magii w towarzystwie fantastycznych zwierząt! Klik.

Szczegółowy program szkolenia: klik

fot: źródło

Zapewne ciekawi Cię, kto poprowadzi warsztaty… 😉

Szkoleniem zajmie się Gloria Ziencina-Kawula – Instagram to jej drugi dom. O budowaniu społeczności i dobrych praktykach dla firm, osób publicznych i instytucji mogłaby opowiadać godzinami. Opracowuje strategie działania na Instagramie, przeprowadza audyty, szkoli, doradza. Pomaga społeczności w facebookowej grupie InstagramPL, dzieli się wiedzą w artykułach, prowadzi prezentacje i warsztaty.Jako Community Manager IgersKrakow współprowadzi krakowską społeczność instagramerów – miłośników fotografii mobilnej. Aktywnie działa, docierając do coraz szerszego grona odbiorców, zwiększa ich zaangażowanie oraz dba o integrację i promocję. Organizuje spotkania fotograficzne, wystawy, współpracuje z wieloma krakowskimi instytucjami. Na co dzień jako Community & Marketing Manager w Brand24. Prywatnie pasjonatka fotografii mobilnej, miłośniczka rocka, dobrego wina, jamników i architektury, którą także uwielbia fotografować.

fot: źródło

Warsztaty odbędą się w miejscu zwanym BIÓRO, Plac na Groblach 8/5.

Organizatorka prosi o zabranie telefonu z Instagramem, bowiem Twój udział w warsztatach poświadczy indywidualny certyfikat!

Kto chce prowadzić biznes na Instagramie? Przyznawać się! 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułSIKSA na Szpitalnej 1
Następny artykułKombinacje w Miejscówce!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.