Targi Ekosfera Mateczny vol. 2!

0
673

fot: źródło

Grudzień to magiczny, wyjątkowy czas i jedyny miesiąc, w którym nie żałujemy sobie jedzenia! 😉 Jednak aby przygotować swój organizm do świątecznych pyszności, może warto najpierw przyjść na wielką, zdrową i pyszną degustację?

Już za równy tydzień, w sobotę, 15 grudnia, odbędzie się wielka degustacja…wszystkiego! Będzie to kolejna, druga z kolei edycja, bowiem pierwsza okazała się absolutnym hitem! Organizatorzy, czyli Targi Ekosfera Mateczny, również w tym roku przygotowali mnóstwo smakołyków i gwarantują, że dla wszystkich starczy! Nawet, jeśli będzie Was tak samo dużo, jak w zeszłym roku. 😉 KAŻDY wystawca, który pojawi się na targu, znów będzie prowadził degustacje. Ponadto, organizatorzy podkreślają, że wybór terminu również nie jest przypadkowy – 15.12 skosztujecie wystawionych smakołyków i od razu możecie zamówić towar na święta, który odbierzecie 22.12, dokładnie przed samymi świętami!

fot: źródło

Przeczytaj: CHANUKrAków: Chanuka dla wszystkich!

Gwarantuję Wam, że nie będzie lepszego momentu, niż ten – to idealna okazja, aby spróbować wszystkiego, do czego na co dzień nie jesteście przekonani. Kto wie, może polubicie np. oliwki czy owoce morza? Spokojnie – pizza, warzywa i pyszne soki również się tu pojawią! 😉

PS. Pamiętajcie, że właśnie 15 grudnia, ktoś z Was, a właściwie z nas, bo ja również się tam wybieram, dostanie od organizatorów bon na 200 zł na WSZYSTKIE stoiska!!! Niesamowite, prawda? 🙂 Przybywajcie 15.12 o godzinie 8:00 na Łagiewnicką 48, a nie pożałujecie! To nie jest zwykły targ…organizatorzy starają się jak mogą, aby było to absolutnie wyjątkowe i godne zapamiętania miejsce. I – jak widać – wychodzi im to! 🙂

fot: źródło

Sprawdź: Chanel rezygnuje ze skór i futer!

Braliście udział w zeszłorocznych targach? Ja niestety nie miałam takiej możliwości, ale nadrobię to w tym roku!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułNakarm zwierzaki do syta!
Następny artykułPożegnanie z Kinem ARS: 23 filmy na 23 lata kina
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.