Targi Mamaville Kraków vol. 1

0
917

fot: źródło

Kochane mamusie – pewnie ucieszycie się, gdy powiemy Wam, że najbardziej popularne targi w Polsce, zagoszczą w Krakowie! Długo wyczekiwane Targi dla Mamy i Dziecka MAMAVILLE rozpoczynają się 3 marca 2019 roku!

Zostały dwa miesiące do jednego z najdłużej wyczekiwanych wydarzeń, które odbędzie się w Krakowie! Dokładnie 3 marca, będziecie miały okazję spotkać najlepszych, oryginalnych, polskich projektantów i firmy, które związane są z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. A to wszystko w JEDNYM miejscu! Wspaniałe, niepowtarzalne wyposażenie do dziecięcego pokoiku, mnóstwo dekoracji, przyrządów i…piękna! Organizatorzy, czyli Mamaville, szykują mnóstwo niespodzianek! Poczynając od premier różnych marek, prezentacji kolekcji ulubionych producentów, po więcej atrakcji dla najmłodszych i wykłady oraz komfortową strefę chillout, w której odnajdą się przede wszystkim mamy „z brzuszkiem” i młodzi rodzice. 😉

fot: źródło

Przeczytaj: Płacenie za bilet plastikową butelką? Teraz to możliwe!

Wstęp jest całkowicie darmowy! Wystarczy, że 3 marca 2019 roku, o godzinie 10:00, pojawicie się w EXPO Kraków, które znajduje się na ulicy Galicyjskiej 9. Targi Mamaville to ponad 100 wystawców – co ważne, w większości są to polskie marki -, którzy zapewniają największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci. A najnowsze kolekcje i linie projektowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville, znajdziecie TYLKO tam! Taki asortyment nie jest dostępny w ogólnej sprzedaży. 😉 Oprócz rzeczy materialnych, Mamaville gwarantuje BEZPŁATNĄ edukację dla całej rodziny! Organizatorzy zapraszają do „mini miasta” Mamaville, w którym króluje moc atrakcji, warsztatów, oryginalni, polscy projektanci i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ! Korzystajcie, bo naprawdę warto!

fot: źródło

Sprawdź: cityrozrywka

Strefy Mamaville:

  • STREFA ZAKUPÓWU wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
    Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

    Lista wystawców, pojawi się w lutym 2019 roku

  •  STREFA EDUKACYJNO – ROZRYWKOWO – WARSZTATOWAEdukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

    Wszystkie warsztaty i atrakcje są BEZPŁATNE!!!

  •  STREFA RELAKSUNa tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść! Tu także spotkacie lokalnych wystawców. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie.

Myślę, że nie trzeba dodawać nic więcej…rezerwujcie 3 marca i korzystajcie z dobrodziejstw Mamaville! 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.