Tatuaże Zamiast Futra, czyli Veganmania Kraków 2019!

0
909

fot: źródło

Nie wszyscy muszą lubić tatuaże, nie każdy chce je mieć, jednak szanujemy preferencje innych. A jeśli ktoś z Was chciałby zrobić sobie nowy (lub pierwszy!) tatuaż, teraz ma ku temu idealną okazję! Futrom mówimy kategoryczne NIE! Tatuaże Zamiast Futra

Otwarte Klatki od początku swojego istnienia walczą o wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Zamiast nosić futro, zróbże tatuaż! O ile nie każdy musi lubić tatuaże, tak produkcja NATURALNYCH futer powinna zostać kategorycznie zakazana! Kto chciałby nosić na sobie niewinne, martwe, konające w cierpieniach zwierzę? W celu uświadamiania społeczeństwa, jak złe i nieetyczne jest noszenie futer, Otwarte Klatki, we współpracy z tatuatorami i piercerami, prowadzą kampanię ” Tatuaże Zamiast Futra„. Projekt ma przekonywać, że prawdziwe piękno nie może być okupione niczyją śmiercią. Poza tym – nie ukrywajmy – tatuaż jest dużo lepszą ozdobą! Przy robieniu tatuażu, nikt nie cierpi – w przypadku futer, ból zwierząt jest niewymowny. Już niedługo, tj. 14.04.2019 roku w Krakowie, w ramach długo wyczekiwanej imprezy, jaką jest Veganmania, odbędzie się akcja ” Tatuaże Zamiast Futra„!

fot: źródło

Przeczytaj: Przygarnij Bezdomnego Psiaka – Akcja w Teatrze Barakah

Pomóż we wsparciu w akcji w niezwykle przyjemny sposób! Wystarczy, że…lubisz tatuaże lub znasz kogoś, kto lubuje się w „dziaraniu” i chętnie skorzysta z takiej okazji. Zasady są niezwykle proste: możesz wykonać sobie tatuaż i tym samym pomóc odesłać futra tam, gdzie ich miejsce – do historii. Tatuaże w ramach wydarzenia wykonywane są benefitowo przez niesamowicie utalentowanych ludzi o wielkich sercach, którzy pomagają w szczytnym celu, a dochód z wykonanych prac przeznaczają na walkę z przemysłem futrzarskim. Już 14 kwietnia wchodzicie do Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, która znajduje się na ulicy Świętego Wawrzyńca 12 z pieniędzmi, a wychodzicie z…wymarzonym tatuażem!

fot: źródło

Sprawdź: f7city

Kto bierze udział w kampanii „Tatuaże Zamiast Futra„? Veganmania to idealna okazja, aby wesprzeć zwierzęta na całym świecie!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.