Teatralny skok w bok!

0
935

Teatr Capitol to warszawski teatr pełen poczucia humoru, który często jeździ po Polsce, prezentując swoje spektakle w różnych miastach. Ale uwaga! W październiku po raz kolejny zawita do Krakowa – tym razem ze sztuką: “Skok w bok” autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama. To komedia, która  była już przedstawiana w Londynie, Niemczech, Francji i RPA.

Spektakle Teatru Capitol cieszą się ogromnym zainteresowaniem, gdyż są zarówno źródłem wspaniałej rozrywki (bardzo często przyprawiają o śmiech do łez), ale równocześnie urzekają inteligentnymi dialogami i skłaniają do ciekawych refleksji. Wystawiane przez znakomitych polskich aktorów przyciągają prawdziwe tłumy.

W krakowskim Kinie Kijów Teatr Capitol miał okazję już wystawić komedie: “Single i remiksy”, “Klimakterium…i już!”, “Alibi od zaraz”, “Dwie połówki pomarańczy”, “Przekręt (nie)doskonały”, czy: “Kiedy kota nie ma”. Często poruszane w nich tematy to miłość, seks i zdrada, co jak najbardziej odpowiada potrzebom współczesnych widzów.

O czym będzie spektakl: “Skok w bok”? Sam tytuł zdradza już wiele. W skrócie: dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje w tym samym miejscu co zwykle. Aby uniknąć nudy, mężowie próbują namówić swoje żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Jak się okazuje, panie wcale nie protestują. Jak będą wyglądały wakacje bohaterów?

Na pewno się dowiecie, jeżeli odwiedzicie Kino Kijów Centrum 7 października o godzinie 18. Warto już zainteresować się kupnem biletów, ponieważ rozchodzą się szybko jak ciepłe bułeczki.

W spektaklu gra znany wszystkim z przebojów disco-polo Sławomir. Niestety nie znajdzie się on w obsadzie „Skoku w bok” w Krakowie, ale za to zagrają następujący aktorzy:
Dorota Chotecka, Jacek Kopczyński, Michał Milowicz, Paulina Holtz, Magdalena Wróbel, Delfina Wilkońska, Adam Fidusiewicz.

Reżyseria: Andrzej Rozhin
Przekład: Klaudyna Rozhin
Kostiumy: Ewa Kochańska
Scenografia: Joanna Pielat-Rusinkiewicz
Muzyka: Waldemar Król
Asystentka reżysera: Anna Modrzejewska

BILETY: 85 zł, 95 zł, 110 zł  

Sprzedaż on-line: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl

 Zamówienia zbiorowe biletów u organizatora: karolina@edmaart.pl, tel. 501 28 58 63

źródło:naszpradnik.pl

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!