The European Street Food Awards 2018 – Polska

0
854

fot: źródło

Przyznawać się – kto, tak jak ja, uwielbia jedzenie? Jeden z aforyzmów mówi: „Nie ma większej miłości, niż miłość do jedzenia”, a ja całkowicie się z tym zgadzam! Jeść musi każdy z nas, aby zaspokoić swoje podstawowe potrzeby fizjologiczne, ale pyszne jedzenie TO JEST TO! Dlatego też z takim cudownym jedzeniem, przychodzi Street Food Polska w wydarzeniu „The European Street Food Awards 2018 – Polska”!

Już jutro, 1 września, będziemy mogli skosztować wielu pyszności, które przyjadą do Galerii „Kazimierz”, na ulicy Podgórskiej 34. Street Food Polska po raz PIERWSZY dołącza do European Street Food Awards! Tym samym, w 2018 roku, wspólnie z nami, miłośnikami jedzenia i street food’u, wybiorą najlepsze foodtruckowe danie!

fot: źródło

Zwycięzca food(konku)rencji, będzie reprezentował Polskę w finale „2018 European Street Food Awards” w Berlinie pod koniec września. Ponadto, na zwycięzcę czeka finansowa nagroda.

Musicie tam przyjść! Okazja na spróbowanie nowego, pysznego jedzenia, a do tego wybór najlepszego z tylu niesamowitych smakołyków? Nie można tego przegapić!

PS. Czy wiesz, że Hitler był niespełnionym artystą? Przeczytaj: klik.

Zapamiętajcie:

1.09, GALERIA KAZIMIERZ, godzina 12:00

lub

2.09, GALERIA KAZIMIERZ, godzina 12:00

fot: źródło

fot: źródło

fot: źródło

fot: źródło

Mniam! Widzicie, ile pięknych rzeczy można jutro zjeść? Od #meatlover, aż po wersje 100% wegetariańskie i wegańskie! KAŻDY znajdzie tu coś dla siebie. 😉

Kilka słów od organizatorów: „Za chwilę poprosimy Was o wskazanie najlepszych waszym zdaniem food trucków i dań, które najbardziej Wam smakują. Ci, którzy zdobędą najwięcej głosów, wezmą udział w zlocie, który odbędzie się 1-2 września 2018 roku w Krakowie, pod Galerią Kazimierz. Wtedy też zwycięzcę wybierze jury, w skład którego wejdą między innymi profesjonalni kucharze. Będzie pysznie!”

Przeczytaj również: Polak podbija Hollywood – i to dosłownie! Kliknij: tutaj.

Z innej beczki – jeśli chcecie zjeść coś pysznego w innym mieście, a nie wiecie gdzie – organizatorzy już spieszą z odpowiedzią!

A w Krakowie skosztujemy dań tych finalistów:

fot: źródło

fot: źródło

fot: źródło

fot: źródło

oraz

fot: źródło

Aż ślinka cienkie od samego patrzenia! To właśnie oni zawalczą o nagrodę główną, czyli wyjazd do Berlina na European Street Food Awards. Jury zadanie będzie miało bardzo trudne, bo każdy z nich reprezentuje inną kuchnię, inny styl, a co „najgorsze” – wszyscy prezentują najwyższą jakość, więc wybór tylko jednego z nich będzie bardzo trudny. Musicie przyjść, zjeść i pomóc w wyborze najlepszego!

Ja będę tam na pewno, a Ty? Idziesz jeść ze mną? 😉

fot: źródło

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułZakazany Las – Leśna Przygoda
Następny artykułDzień Dobry ICE Kraków!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.