Totalna wyprzedaż – zastawa i sprzęt z bistro

0
690

fot: źródło

Już jutro, w sobotę 20 października, rusza „totalna wyprzedaż”! Jeśli lubisz styl vintage, nietypowe, „stare” meble, które nadają wnętrzu niepowtarzalny wygląd – chodźże na wyprzedaż!

Godzina 9:00, Targ Pietruszkowy, ulica Kalwaryjska 9… czas wielkiej wyprzedaży! W najbliższą sobotę, w podziemiach KS Korona, macie okazję do zrobienia zakupów, których – uwierzcie mi na słowo – nie powtórzycie już nigdy. Talerze, szklanki, tacki, sztućce i wiele, wiele innych – wszystko to, co pozostało po bistro, idzie na sprzedaż w niezwykle atrakcyjnych cenach! Jeśli lubujesz się w nietypowych rzeczach i chcesz się wyróżniać – koniecznie wybierz się na wyprzedaż!

PS. Organizatorzy są otwarci na negocjacje, dlatego też „odpalaj” w sobie biznesmena, przyjdź na wyprzedaż i kup wspaniałości za pół ceny!

fot: źródło

Przeczytaj: Ja, Sendlerowa – spektakl

Niestety, nie wszystkie rzeczy, które są na sprzedaż, można zobaczyć na miejscu. Jednak bez obaw – organizatorzy zadbali o to, abyście mogli się im przyjrzeć! Co prawda wirtualnie, ale zawsze… 😉 Te większe, zmagazynowane perełki, można zobaczyć tutaj: klik

Oraz ich zdjęcia: klik

No przyjdźże się potargować! 😉 Wszystkie wpływy z zakupów – zresztą, jak zawsze – zostaną przeznaczone na działalność statutową fundacji Targ Pietruszkowy.

fot: źródło

Sprawdź: Wyskocz na hulajnogę!

Byliście kiedyś na Targu Pietruszkowym? Ja – przyznam szczerze – nie miałam jeszcze tej okazji, ale…może jutro wybiorę się na wyprzedaż? 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.