Tworzymy naturalne kosmetyki! Hand Made dla dorosłych.

0
1081
views

fot: źródło

Natura jest najlepszym i najtańszym kosmetykiem, który możemy mieć. Szczególna dobroć spotyka nas wtedy, gdy w 100% wiemy, czego używamy…a co byłoby, gdybyśmy same zrobiły swoje własne kosmetyki?

Jeśli interesujecie się naturalnymi kosmetykami (ja szaleję na ich punkcie!) i chciałybyście nauczyć się, jak robić sprawdzone i naturalne specyfiki…od października będzieMY mogły tworzyć je we własnym, domowym zaciszu!

Już jutro, 18 października o godzinie 17:00 w Integracyjny Klub Kultury Olsza, który znajduje się na ulicy Stanisława ze Skalbmierza 7, będziemy produkować – oczywiście korzystając ze zdrowych, prostych i odżywczych składników – naturalne kosmetyki!

To będą najbardziej pachnące, uzupełnione informacjami na temat pielęgnacji cery zajęcia, na jakich kiedykolwiek byłyście!

fot: źródło

Przeczytaj: 7 uczuć Marka Koterskiego

Plan spotkania:

  • rozmowa o etapach pielęgnacji skóry, złuszczanie naskórka jako ważny etap pielęgnacji
  • mini wykład o rodzajach peelingów: peeling enzymatyczny i peeling mechaniczny
  • prezentacja właściwości peelingu kawowo- cytrusowego do ciała
  • prezentacja właściwości peelingu owsiano- lawendowego do twarzy
  • wykonanie jednego z wyżej wymienionych peelingów

fot: źródło

Sprawdź: f7poznan

Zajęcia poprowadzi Marta Kotwica – instruktorka warsztatów tworzenia kosmetyków naturalnych, zdrowego stylu życia i food designu.

Koszt takich warsztatów, to 10 zł (płatne osobiście w kasie biura), jednak zapisać można się poprzez:
-telefon: (12) 446 73 18, 518 267 587
-e-mail: klub.olsza@krakowskieforum.pl

fot: źródło

Jakie są Wasze ulubione kosmetyki? Ja uwielbiam te od 4szpaków! Jednak z przyjemnością nauczę się robić własne, na jutrzejszych warsztatach… 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykuł7 uczuć (reż. Marek Koterski) – Studencki Nocny Klub Filmowy #187
Następny artykułPaździernikowe koncertowanie w Filharmonii z All In UJ
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ