Uroczyste Zapalenie Choinki i moc przedświątecznych atrakcji!

0
665
źródło: krakow.pl

Jeszcze do Świąt Bożego Narodzenia trochę czasu, ale daje się zauważyć już coraz więcej świątecznych dekoracji. I na krakowskim Rynku nie mogłoby zabraknąć efektownej, świątecznej choinki. Już w sobotę 1 grudnia można będzie zobaczyć jak świeci… Ale to jeszcze nie wszystko! Uroczystemu zapaleniu choinki będą towarzyszyły liczne atrakcje! 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.30 muzycznym akcentem. W świąteczny nastrój wprowadzi nam wszystkim dobrze znany zespół ENEJ. „Kolędy pod wspólnym niebem” to płyta zespołu, którą obecnie promuje i z której utworów nie zabraknie na dużej scenie na Rynku już w sobotę.

Równocześnie na małej scenie odbędą się zabawy i animacje dla dzieci, których z pewnością podczas takiego wydarzenia nie mogłoby zabraknąć.

O godzinie 17 nastąpi punkt kulminacyjny, czyli uroczyste włączenie iluminacji drzewka świątecznego, na Rynku Głównym obok Bazyliki Mariackiej. Sobotni wieczór na krakowskim rynku będzie już można spędzić w blasku choinki i choć jeszcze andrzejkowym, to już prawie świątecznym nastroju. Zapraszamy!

źródło: krakow.pl