Urszula Dudziak z zespołem

0
969

fot: źródło

Ikona polskiej muzyki, charyzmatyczna, zawsze piękna i utalentowana Urszula Dudziak wraz ze swoim zespołem pojawi się 31 lipca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie! Brzmi jak idealne zakończenie miesiąca, prawda?

Wyobraźcie sobie, że jest koniec lipca, piękna pogoda, mentalnie jesteście na ciepłych wakacjach, a dodatkowo, aby dopełnić całą scenerię, Urszula Dudziak śpiewa egzotyczną „Papayę”… Stop! Wcale nie musicie sobie tego wyobrażać, bo możecie usłyszeć na żywo! Bilety w cenie 80 złotych są warte mentalnych wakacji w tropikach, prawda? 😉

Jak mówią organizatorzy: „Królowa. Jedna z najwybitniejszych współczesnych wokalistek, z talentem i dorobkiem wykraczającymi daleko poza granice naszego kraju. Dzieliła scenę m.in. z Bobbym McFerrinem, Herbie Hancockiem i Stingiem. Zmusiła filipińską armię do tańca, a swoich wiernych fanów zadziwiła szczerością autobiografii „Wyśpiewam wam wszystko”. Na szczęście wciąż zachwyca nas nie tylko anegdotami, ale i swoim oryginalnym śpiewem – wydana w 2013 roku płyta „Wszystko gra” to Urszula Dudziak jaką znamy i kochamy: jazzowy wulkan radości i energii. Niezwykła osobowość, z jeszcze bardziej niezwykłą historią, niecodzienną skalą głosu, swobodą i perfekcją intonacji oraz oryginalną techniką wokalną, które pozwoliły Jej zyskać opinię artystki niezwykle oryginalnej i kreatywnej. Każdy z koncertów to spotkanie z pełnymi humoru, dystansu do świata i siebie samej historiami, spotkanie z muzyką, która zawojowała świat, i wreszcie spotkanie z samą Urszulą Dudziak, która podbiła serca widzów swoimi brawurowymi występami wraz z jej 16 osobowym zespołem w programie „Bitwa na Głosy”. Artystka oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce oraz niezrównaną energią która obdarza zgromadzoną publiczność.” – a my się pod tym podpisujemy!

Bilety w cenie 80 zł można kupić w:

-biuro Karmelicka 52/1 (-10%),

-eventim.pl,

-ticketmaster.pl,

-InfoKraków ul. św. Jana 2.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Czy mamy tu fanów Urszuli Dudziak? 🙂

Poprzedni artykułŁukasz Kokoszko Quartet – Summer Jazz Festival Kraków
Następny artykułStreet Food Polska festival w Galerii Kazimierz
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.