V Małopolski Kongres Kobiet

0
145
views

fot: źródło

Kolejna edycja Małopolskiego Kongresu Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Jest to największe w regionie, apolityczne i niekomercyjne wydarzenie, w którym udział może wziąć każdy – zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

V jubileuszowy Małopolski Kongres Kobiet to wydarzenie społeczno-kulturalne, adresowane głównie do płci pięknej. Jeśli jednak któraś z Pan pragnie zabrać swojego męża/chłopaka/narzeczonego/partnera – nic nie stoi na przeszkodzie! Mężczyźni również są tutaj mile widziani. Rokrocznie, MKK zrzesza ponad 1000 uczestniczek i uczestników z całej Małopolski i województw ościennych. Wydarzenie organizowane jest od 5 lat pod skrzydłami krakowskiego Stowarzyszenia „Most Kobiet”, którego – jak mówią sami organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Most Kobiet – misją są działania na rzecz wzajemnego wspierania, inspirowania, aktywizowania, rozwoju i integracji kobiet, poprawy jakości życia oraz zwiększania czynnego udziału kobiet w życiu społecznym, naukowym, kulturalnym i publicznym.

fot: źródło

Przeczytaj: Festiwal Miłosza 2019

Hasłem tegorocznej, jubileuszowej edycji Małopolskiego Kongresu Kobiet brzmi: „Bezpieczeństwo i zdrowie”. Już 15 czerwca (sobota), w godzinach 09:00 – 19:00, wszyscy zainteresowani wydarzeniem spotykają się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Udział w kongresie – dzięki wsparciu Partnerów i Sponsorów – jest całkowicie bezpłatny. Organizatorzy są przekonani, że V Małopolski Kongres Kobiet będzie najważniejszym i największym rangą wydarzeniem społeczno-kulturalnym adresowanym do kobiet w 2019 roku. Jeśli jesteście zainteresowani wydarzeniem, musicie zarejestrować się klikając TUTAJ. Informacje od organizatorów:

  •  udziału w otwarciu Kongresu i dowolnie wybranych panelach tematycznych,
  • skorzystania z bezpłatnych warsztatów, prezentacji, prelekcji,
  • odwiedzenia ciekawych stanowisk i stoisk naszych Partnerów i Sponsorów,
  • poznania inspirujących kobiet nie tylko z Małopolski,
  • udziału w wydarzeniach artystycznych w trakcie i na zakończenie Kongresu,
  • udziału w wydarzeniach towarzyszących Kongresowi,
  • i wielu innych.

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Czy mamy tutaj kogoś, kto wybiera się na V Małopolski Kongres Kobiet? A może braliście udział w poprzednich edycjach? Jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń – podzielcie się nimi z nami! Czekamy!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułFestiwal Miłosza 2019
Następny artykuł„Co nam się podoba”, czyli Miesiąc Fotografii w Krakowie
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ