Veganmania na wiosnę w Krakowie!

0
863

fot: źródło

Największa w Polsce impreza promująca dietę roślinną, właśnie powraca do Krakowa! Jeśli tęskniliście za Veganmanią, to nie martwcie się – już 14 kwietnia, idealnie na zażegnanie zimy i powitanie wiosny, odbędzie się kolejny festiwal zdrowego, pysznego i roślinnego jedzenia!

Veganmania powraca do Krakowa, aby przywitać wiosnę i otworzyć serca na naprawdę smaczną, wcale nietrudną i przede wszystkim niesamowicie zdrową dietę roślinną! Czy istnieje lepszy czas na nowe postanowienia, niż czas wiosenny? Gdy wszystko budzi się do życia, świeci słońce, a wszechobecna zieleń uspokaja nasz umysł i sprawia, że chcielibyśmy spędzać czas tylko na świeżym powietrzu… Organizatorzy, czyli Veganmania, Otwarte Klatki, oraz Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, zapraszają na kolejną edycję Veganmanii, która standardowo, to znaczy, po raz drugi (i na pewno nie ostatni!), odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Starej Zajezdni Kraków by De Silva.

fot: źródło

Przeczytaj: Najedzeni Fest! Na cyku 10 lutego 2019 hotel Forum

Jeśli poszukujecie przepysznych, wegańskich inspiracji jedzeniowych, które serwują restauracje i firmy z całej Polski (bardzo często można podpatrzeć coś ciekawego!), rozglądacie się za nietestowanymi na zwierzętach, NATURALNYMI kosmetykami lub modną odzieżą czy innymi „życiowymi” artykułami gospodarstwa domowego, to 14 kwietnia o godzinie 11:00 przybywajcie do Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, która znajduje się na ulicy Świętego Wawrzyńca 12 i…kosztujcie, kupujcie, zbierajcie, uczcie się tyle, ile się da! 😉 Warto pamiętać, że Veganmania to nie tylko jedzenie, kosmetyki i ubrania – to również inspirujące wykłady i spotkania, których oczywiście nie zabraknie podczas najbliższej imprezy. A jeśli jesteście zainteresowani rolą wystawcy podczas Veganmanii, skontaktujcie się z organizatorami: kontakt@veganmania.pl

fot: źródło

Sprawdź: f7warszawa

Jeśli interesuje Cię „jasna”, wegańska i naturalna strona mocy, a nie wiesz, jak zacząć bądź brakuje Ci inspiracji – koniecznie przybywaj na Veganmanię! Gwarantuję, że nie ma lepszego miejsca, w którym wszystkie rzeczy skupione są wokół szeroko pojętego weganizmu. I pamiętajcie, że wstęp jest całkowicie BEZPŁATNY! Przybywajcie licznie i do zobaczenia!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.