Wakacyjna czytelnia

0
1040

fot: źródło

W wakacje ciężko jest dostać się do szkolnej biblioteki, która oferuje szeroką gamę książek dla zainteresowanego danym tematem. Co w takim razie mają zrobić (głównie) młodzi ludzie, dla których biblioteka była miejscem odpoczynku, relaksu i przede wszystkim – skarbnicą wiedzy? Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie i Klub Jagielloński wyszli naprzeciw oczekiwaniom głównie tych młodszych fanów książek – przed nami Wakacyjna czytelnia!

Od 1 lipca do 31 sierpnia, każdy z nas, mieszkańców Krakowa, ma dostęp do Wakacyjnej czytelni, która znajduje się na Rynku Głównym 34. Wstęp jest, oczywiście, bezpłatny – tak, jak w każdej bibliotece. 😉

Chcecie odpocząć od zgiełku miasta, od wszelkiej maści ekranów, a jedyne, o czym marzycie, to błogi spokój i dobra książka? Nie ma lepszego miejsca na spełnienie Waszych pragnień – Rynek Główny 34 stoi dla Was otworem!

fot: źródło

Organizatorzy zapraszają do swojej siedziby w sercu miasta, w której możecie się wygodnie rozsiąść, zrelaksować w całkowitym spokoju i skorzystać z bardzo bogatej biblioteczki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno ten starszy, jak i młodszy. Wybór książek jest ogromny – znajdziecie tam tysiące książek o tematyce internacjonalnej, politycznej, historycznej, filozoficznej, psychologicznej i wiele, wieeeele innych pozycji, które są godne przeczytania.

A w ramach Wakacyjnej Czytelni, przygotowano jeszcze jedną niespodziankę – odbędą się tam prezentacje RODM nowości wydawniczych ze stosunków międzynarodowych. Kolejny powód, aby odwiedzić to miejsce!

PS. Twój mózg również podziękuje ci za stymulację szarych komórek i „nakarmienie” go dobrą lekturą.

fot: źródło

Ja już niedługo odwiedzę Wakacyjną Czytelnię – odpłynę w inny, książkowy świat, który pozwoli mi oderwać się od problemów realnego świata. Płyniesz ze mną? 🙂

Poprzedni artykułStreet Food Polska festival w Galerii Kazimierz
Następny artykułPINTA Party 2018
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.