Wakacyjny klimat zapanował na Bulwarze Kurlandzkim.

0
650

Zdjęcie: facebook.com

Bulwar Kurlandzki komplementują relaksujący się na plaży w Krakowie zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Piasek pod stopami, kocyki, leżaki, sprzęt sportowy, słoneczko – zapanował tam iście wakacyjny klimat. 

Bulwar Kurlandzki jest to nadbrzeże Wisły rozciągające się pomiędzy mostami Józefa Piłsudskiego i kolejowym w Zabłociu w krakowskiej dzielnicy Stare Miasto. Wzdłuż rzeki rozciąga się deptak połączony ze ścieżką rowerową. Podążając tą trasą natrafimy na wiele ciekawych atrakcji. Kto mieszka w Krakowie, na pewno zna to miejsce.

„Bardzo fajnie”, „Ciekawie”, „Jest super!” – te oraz wiele innych pozytywnych słów wypowiadają relaksujący się mieszkańcy i turyści na Bulwarze Kurlandzkim. Na miejscu jest wiele atrakcji. Można wypożyczyć sprzęt sportowy, gry, zabawki dla dzieci, można coś zjeść, orzeźwić się. Są także ćwiczenia fitness, siatkarskie zawody. Każdy znajdzie jakąś atrakcję dla siebie.

Bulwar Kurlandzki to świetne miejsce, aby uciec od wielkiego miasta i spędzić parę chwil w pięknej okolicy. Można się tam wybrać na dłuższy spacer lub na wycieczkę rowerową. Można też posiedzieć na ławce i poczytać książkę, czy poleżeć na leżaku na piasku nad Wisłą. Znajdziemy tu piaszczyste zakątki i zielone skwery.

Plaża jest dostępna od poniedziałku do piątku od godziny 15.00, a w weekendy od 11.00.

Życzymy udanej zabawy! 

PRZECZYTAJ TAKŻE: CAS-y czyli Centra Aktywności Seniorów, to świetny pomysł jak zagospodarować wolny czas! – f7krakow.pl

 

Zdjęcia: facebook.com
Źródło: atrakcjedzieciece.pl