Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych i kosmetycznych

0
833

fot: źródło

Z warsztatów, na których stworzymy swoje własne naturalne, ekologiczne kosmetyki, wyniesiemy nie tylko idealnie dobrane, stworzone przez nas specyfiki. Przede wszystkim zdobędziemy bezcenną wiedzę, która pozwoli nam na produkcję stworzonych idealnie do nas (i przez nas!), wyjątkowych produktów do pielęgnacji (i nie tylko).

Niezwykle praktyczne warsztaty tworzenia ekologicznych i naturalnych kosmetyków, odbędą się się w sobotę, 16 lutego o godzinie 14:00 w FabLab Kraków, który znajduje się na ulicy Czystej 8. Te warsztaty – jak mówią sami organizatorzy, czyli  FabLab Kraków i Naturalnie Naturalni – „to krok do samowystarczalności i eliminacji z naszego życia szkodliwych składników i niepotrzebnej chemii. Jeżeli zdrowo się odżywiamy, uprawiamy sport, dbamy o jakość życia naszej rodziny, warto też zastanowić się, co codziennie wcieramy sobie w skórę. Nie będziemy Cię przekonywać, żebyś wziął udział w naszych warsztatach. 🙂 Twoje życie i zdrowie jest w Twoich rękach 🙂 więc, jeżeli naprawdę chcesz mieć zdrowie w swoich rękach, to my nauczymy Cię, jak w domowych warunkach zrobić wszystko, co potrzebne Ci, żeby to zdrowie utrzymać 🙂
Zapraszamy więc osoby świadome do nas na warsztaty! Jeżeli jesteś osobą, która chce wiedzieć co dostarcza swojemu organizmowi drogą pokarmową lub jakie kosmetyki nakłada na swój największy organ, czyli skórę, to te warsztaty są dla Ciebie”. I jak tutaj się z nimi nie zgodzić? 😉 Sklepowe kosmetyki są naszprycowane chemią, a ich kolosalne ceny przekraczają nasze możliwości…odejdźmy od tego, co złe (i drogie), stawiając na niezawodną naturę!

fot: źródło

Przeczytaj: Podziemny Kiermasz Książek – kup książkę za piątaka! 

Wiedza i przepisy, które zdobędziemy na warsztatach, to oczywiście nie wszystko, co ze sobą „wyniesiemy”. Kosmetyki, takie jak: kremy, toniki, szampony, mydła, maseczki, peelingi, pudry matujące, odżywki do włosów, odżywki do rzęs i wiele, wiele innych, będą NASZE! 🙂 A to wszystko zrobione samodzielnie, przy pomocy fachowców, którzy dodatkowo nauczą nas, jak stworzyć własne, NATURALNE środki czystości, probiotyki, octy i zdrowe mikstury. A to wszystko tylko za 190 złotych (w cenie zawarte są WSZYSTKIE materiały!). Pomyślcie, ile wydajecie na te wszystkie rzeczy w skali miesiąca – gwarantuję Wam, że kwota przekracza ponad 300 złotych, a i tak nie wiecie, co znajduje się „w środku” Waszych specyfików… Z kolei na warsztatach dowiemy się, jak przyrządzić wszystkie te rzeczy w banalny, szybki i domowy sposób! Tym razem, będziemy tworzyć:

  • Odżywczy krem do twarzy na bazie wosku pszczelego
  • Tonik probiotyczny, kwiatowy regenerująco – wygładzający
  • Peelingi do ciała kawowo – solne
  • Pachnący, regenerujący krem do rą

Jeśli jesteście przekonani (a mam nadzieję, że jesteście!), to teraz wystarczy, że do 4 lutego uiścicie opłatę (190 zł) na konto: Alior Bank: 52 2490 0005 0000 4520 9718 4450, po czym wyślijcie zgłoszenie na: natalia.sitek@fablabkrakow.pl. Tylko tyle trzeba zrobić, aby funkcjonować w zgodzie ze sobą, naturą i przede wszystkim – zdrowo żyć!

fot: źródło

Sprawdź: f7warszawa

Braliście kiedyś udział w takich warsztatach? Ja – przyznam szczerze – nie miałam jeszcze okazji, ale na te wybiorę się z wielką przyjemnością! Poza tym, nie ukrywajmy – najlepiej służą nam rzeczy, które zrobiliśmy SAMI, bowiem znamy ich skład i wiemy, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby to, co stworzyliśmy, było dobre. Z kosmetykami jest tak samo – czy jest tu Pani, która nie chciałaby stosować stworzonego przez siebie, specjalnie dla niej i jej potrzeb, niezwykle wyjątkowego kosmetyku? 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.