Wędrówki z Dinozaurami w TAURON Arena

0
1095

Nie możecie tego przegapić!!!
Spektakularne widowisko, które widziało już 9 milionów osób w 250 miastach na całym świecie zawita również do Polski.
W kwietniu 2019 będziecie je mogli zobaczyć na TAURON Arena w Krakowie.

Znacie kogoś kto jako dziecko nie marzył by przenieść się do świata dinozaurów?
Ja nie. Sama nieustannie wertowałam swój atlas i wyobrażałam sobie jakby to było zobaczyć je na żywo. Nowoczesne technologie sprawiły, że każdy kto zadawał sobie to pytanie, będzie mógł znaleźć na nie odpowiedź.
W krakowskiej TAURON Arenie, już w kwietniu spełnią się nasze marzenia z dzieciństwa.
Pojawi się na niej aż  gatunków dinozaurów w naturalnych rozmiarach, m.in. tyranozaurus, raptor i stegozaur.
Aby było to możliwe spece od nowoczesnych technologii z Global Creatures ściśle współpracowali z naukowcami, a na realizację przedsięwzięcia wydano bagatela 20 milionów dolarów.
Dzięki ich wysiłkom zobaczymy jak mogły wyglądać istoty żyjące na Ziemi nawet 200 milionów lat temu. Główni „bohaterowie” show pochodzą przede wszystkim z epoki triasu i jurajskiej.
Nie tylko zobaczymy jak wyglądały, usłyszymy jak ryczały, ale też poczujemy emocje związane z walką o przetrwanie i dominację.

CZYTAJ RÓWNIEŻ Chris Cornell wrócił do domu

CZYTAJ RÓWNIEŻ Dzień Dobrego Uczynkur

O czym dokładnie będzie opowiadać to niezwykłe widowisko?
„Podczas show poznamy dziewięć gatunków dinozaurów. Spektakl opowiada o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej. Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Pracę na przygotowaniem takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób – w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji.”
-ze strony LiveNation

Nas namawiać nie trzeba i przyłączamy się do apelu organizatora – „kupcie bilety zanim… wyginą!”, a znajdziecie je TUTAJ.

NIE WIESZ JAK RUSZYĆ Z BIZNESEM? DOWIEDZ SIĘ TUTAJ!