Weekend Bez prądu, czyli Krakowski Festiwal Gier!

0
705

fot: źródło

Całkowicie odcinamy prąd. Wyobraźcie sobie, jakby to było, gdyby prądu nie było! Może niektórzy z Was pamiętają jeszcze takie czasy… Niestety, obecnie cierpimy na uzależnienie od urządzeń elektrycznych. Może warto zrobić sobie detoks i…przeżyć weekend bez prądu?

Dbajmy o nasze zdrowie, bo mamy tylko jedno! To samo tyczy się naszych oczu – zdajecie sobie sprawę, ile czasu spędzacie przed komputerem? Ile czasu zajmuje Wam wpatrywanie się w ekran komórki i przeglądanie Facebooka czy Instagrama? Czasem lepiej jest nie wiedzieć… Natomiast bardzo ważne jest, aby podjąć odpowiednie kroki ku leczeniu swojego uzależnienia albo – po prostu – zrobić sobie małą przerwę, czyli tzw. detoks od urządzeń elektrycznych. Co Wy na to? Ten czas można spędzić dużo bardziej produktywnie (i zdrowiej!) niż ślęcząc przed ekranem komputera, telewizora czy też komórki! Komputer i telewizor przestał grać, zostajesz tylko Ty i Twoja rodzina…co będziecie robić? Spędzicie ten czas RAZEM grając w zapomniane gry planszowe, które dostarczają więcej frajdy niż telefon czy laptop!

fot: źródło

Przeczytaj: Premiera Lalki

Już 18 i 19 maja w Krakowie, w Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych, która znajduje się na ulicy Marszałka Ferdinanda Focha 40, odbędą się Targi Gier Planszowych, a inaczej „Weekend Bez Prądu”. Organizatorzy, czyli Weekend bez prądu, proponują dwa dni fantastycznej zabawy przy najlepszych, najbardziej popularnych i najnowszych grach planszowych! Nawet nie zdajecie sobie sprawy (albo zapomnieliście!) ile radości i zabawy dostarczają „planszówki”. KAŻDY może wziąć udział w wydarzeniu – młodszy, starszy, fanatyk planszówek, jak i kompletny laik! To wy, rodziny, macie spędzić wspólnie kreatywnie czas i cieszyć się pięknem gier planszowych, które każdy z Was ma w swoim domu!

W programie między innymi:

– bogato wyposażony games-room, czyli wypożyczalnia gier, wraz z profesjonalną obsługą, która chętnie wytłumaczy zasady gier
– turnieje gier planszowych, konkursy
– spotkania z twórcami gier, z projektantami, a także z doświadczonymi graczami
– kącik gier i zabaw dla najmłodszych
– konkurs prototypów gier
– strefę gastronomiczną
– i wiele, wiele innych

fot: źródło

Sprawdź: f7wroclaw

Kto wybiera się na Krakowski Festiwal Gier i robi sobie detoks od urządzeń elektrycznych? Czekamy na informację!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułPremiera: LALKA
Następny artykułAktorzy Wajdy
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.