Weź pupila na miasto! #lubimyzwierzaki

0
831

fot: źródło

Wszyscy kochamy zwierzęta, a zwierzęta kochają nas! Szczególnie te czworonożne, kudłate, które są najlepszymi i najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka… Oczywiście mowa o psach! Niestety, nie wszystkie pieski mogą cieszyć się miłością i domem… Pomóżmy tym pupilom, które czekają na nowy, pełny ciepła i uczucia dom. #lubimyzwierzaki

My kochamy psy – zooplus.pl i KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami również je kochają! Czy znajdziemy wśród Was miłośników czworonogów, którzy chcieliby przelać swoją miłość na bezpańskie psy ze schroniska? A może sami chcielibyście dać nowy, pełny miłości i radości dom pupilom przebywającym w boksach? Zabierzcie psy na spacer i spotkajcie się z organizatorami, którzy z przyjemnością opowiedzą o idei #lubimyzwierzaki. Już 18 maja w godzinach 11:00-13:00, w największym zwierzolubnym miejscu w centrum miasta, czyli w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, macie okazję pomóc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują – najcudowniejszym czworonogom.

fot: źródło

Przeczytaj: Festiwal Kawy w Krakowie!

Wraz z organizatorami, w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, czekać na nas będą:

  • kochane psy gotowe do adopcji,
  • konkurs z nagrodami (dla każdego!),
  • pokaz szkolenia psów,
  • spotkanie z groomerem,
  • warsztaty dla dzieci.

Oprócz tego, będziemy mogli zobaczyć najnowszy kącik dla zwierząt, przygotowany przez Starą Zajezdnię Kraków by DeSilva – w sam raz do przetestowania przez naszych pupili! Przyjdźcie. Pomóżcie. Wesprzyjcie. To nic nie kosztuje, a napełnia serce miłością i dobrem. Pamiętajcie, że dobro wraca, a pozytywne działania, które podejmujemy w kierunku zwierząt, są wynagradzane podwójnie! Bądźmy dobrzy i róbmy dobro! Bezgraniczna miłość pupili to najcenniejszy skarb.

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Z kim widzimy się w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva? Tam, gdzie są zwierzęta, jesteśmy i my! Szczególnie, jeśli chodzi o najwierniejsze, najcudowniejsze i najbardziej oddane pupile – nasze ukochane psy.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułFestiwal Kawy w Krakowie!
Następny artykułWielkie otwarcie największego Rodzinnego Parku Rozrywki
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.