Weź udział w konkursie i wygraj książki!

0
518
Konkurs! Źródło: Facebook/Kraków Miasto Literatury UNESCO

Niektórzy mówią, że świat, jaki znamy, dobiega końca, ale jednak wciąż istnieją ludzie, którzy chcą wymyślać go na nowo. Opowieści o apokalipsie i próby budowania utopijnych rzeczywistości to dwa odmienne bieguny reakcji na zachodzące w codzienności zmiany.

Dla wszystkich fanów i fanek najlepszej literatury oraz namysłu nad światem, w którym żyjemy i tym, który czeka nas w przyszłości, przygotowano konkurs, w którym do wygrania są 3 zestawy składające się z książek „Ostatni ludzie” Macieja Jakubowiaka (Wydawnictwo Czarne) i „Światy wzniesiemy nowe” Urszuli Jabłońskiej (Dowody na Istnienie)!

Organizatorem konkursu prowadzonego pod nazwą „Ostatni ludzie” + „Światy wzniesiemy nowe” jest Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą w Krakowie.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie. Napisz w kilku zdaniach w komentarzu pod postem, jak wyobrażasz sobie koniec świata?

Na zgłoszenia organizatorzy czekają od dnia 28.01.2022 roku do poniedziałku, 31.01.2022 roku, do godz. 23:59. Najpóźniej do 4 lutego 2022 roku nastąpi ogłoszenie zwycięzców Konkursu. Autorzy i autorki trzech najciekawszych zgłoszeń wygrają książki!

Czytaj: Lotnisko Kraków: nowe połączenia z Dubajem i Lubeką

Obie książki, opublikowane przez Wydawnictwo Dowody na Istnienie oraz Wydawnictwo Czarne, objęto patronatem Krakowa Miasta Literatury UNESCO.

Regulamin jest dostępny na stronie internetowej Krakowa Miasta Literatury UNESCO – www.miastoliteratury.pl.

Czytaj: Lista lodowiska w Krakowie