Wianki w Krakowie 2019

0
906

fot: źródło

Kto nie może doczekać się magicznej, wyjątkowej, cieszącej oko (i nie tylko!) krako(w)skiej imprezy? Przygotujcie się, bo to JEDYNY taki dzień w roku! Wianki 2019 zbliżają się wielkimi krokami!

Wianki to niezwykle spektakularne i jedyne w swoim rodzaju święto, które mamy okazję świętować raz w roku, a konkretnie – w czerwcu. Jeśli kochacie naturę i wszystko to, czym obdarzyła nas Matka Ziemia, to właśnie „Wianki” są tym, czego potrzebujecie! Idealne dopełnienie wolnego czasu, który w czerwcowej ciepłej, przyjaznej aurze, chcecie spędzać tylko na świeżym powietrzu… Nadchodzi święto ognia, wody, słońca, księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości!

fot: źródło

Przeczytaj: Festiwal Dawnych Komputerów i Gier

„Wianki” mają wiele nazw – możliwe, że znacie je pod innym określeniem, jak np. „Noc Kupały”, „Sobótka” czy „Noc Świętojańska”. Jakkolwiek byśmy tego nie nazwali, gwarantujemy, że noc z 21 na 22 czerwca jest absolutnie magiczna i wyjątkowa! Jeśli macie ochotę podziwiać spokojną taflę wody i to, jakim urodzajem obdarzyła nas natura, rezerwujecie sobie czas 21 czerwca! Pięknie przebrane kobiety, głównie wybierające jasne szaty, z wiankami na głowie, mężczyźni, którzy nierzadko noszą na sobie przebranie rycerza, wszędzie pełno (naturalnych) świateł, wpasowująca się w klimat muzyka…jednym słowem, jest to symboliczny powrót do przeszłości, który pozwoli nam poczuć się tak, jak nasi przodkowie. Aby zrozumieć zmysłowość tego wydarzenia, musicie poczuć je na własnej skórze – w końcu doskonale wiemy, że spirytualne poznanie jest niewymowne – przekonajcie się sami! My jesteśmy WIELKIMI fanami Nocy Kupały, dlatego na pewno weźmiemy udział w krakowskiej wersji zwanej „Wiankami”!

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Braliście kiedyś udział w Wiankach? Kto był, ten wie, że jest to niesamowite przeżycie! Jeśli jeszcze nie wiecie, jak wyglądają nasze krako(w)skie wianki, koniecznie musicie wziąć udział w tegorocznej edycji! My od lat uczestniczymy (niekoniecznie w krakowskiej wersji tego wydarzenia) w Nocy Kupały, ale tym razem na pewno będziemy świętować tutaj, w Krakowie! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i…chęć powrotu za rok!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.