Wielka krakowska wymiana, SWAP Ciuchowisko 34

0
721

fot: źródło

Rusza kolejna, szalona edycja wymiany ubrań i dodatków! Przed nami Krakowskie Ciuchowisko, które odbędzie się w przyszłą niedzielę, 16 grudnia. Wszystkich zapraszamy do pubu Hala główna na ulicy Dolnych Młynów 10!

Organizatorzy, czyli Ciuchowisko i Hala Główna, zapraszają na kolejną, świetną edycję Ciuchowiska! Czy jest tutaj ktoś, kto nie lubi nowych rzeczy? 😉 Poza tym, jest to idealna okazja, aby „przewietrzyć” swoją szafę i pozbyć się tego, co wcale nie jest nam już potrzebne! Daj szansę „ciuchom”, które nieużywane leżą w szafie i pozwól, aby wynosił je ktoś inny – Ty za to możesz znaleźć dla siebie coś równie wspaniałego! Wymiana będzie odbywać się na stołach, na których – zresztą, jak zawsze – będzie mnóstwo miejsca dla Waszych ciuszków! Jeśli w ferworze wymian dopadnie Was mały głód możecie zawitać do baru, w którym znajdzie się mnóstwo smacznych przekąsek i napoi w niezwykle przystępnych cenach. Wymianom podlegają zarówno ciuchy, dodatki, jak i zabawki, książki, płyty i wszelakie przedmioty użytkowe.

fot: źródło

Przeczytaj: Pożegnanie z Kinem ARS: 23 filmy na 23 lata kina

W skrócie: na wspólną kupkę, kładziemy wszystkie przyniesione rzeczy, gdzie w momencie trafienia na stół, tracę one właściciela. Jako bezpańskie, może przygarnąć je każdy, a w zamian za to, ze sterty można zabrać tyle rzeczy, ile nam się żywnie spodoba! Ponadto, jeśli są tutaj osoby, które chcą wystawić się ze sprzedażą swojego rękodzieła, organizatorzy proszą o kontakt na maila: ciuchowiskokrakow@gmail.com. I jak dodają – mile widziane są też inne twórcze stoiska typu: warsztaty, makijaże itp, więc jeśli tylko macie w sobie pasję, robicie coś ciekawego – piszcie. 🙂 „Ciuchowisko” jest również formą pomocy potrzebującym, ponieważ wszystkie ubrania i rzeczy, które zostaną, trafią do osób cierpiących na ich deficyt. 

Koszt wstępu, to TYLKO 5 złotych! A oto zasady wymiany obowiązujące na Ciuchowisku:

1. Płacimy za wejście kwotę określoną na plakacie/ wydarzeniu.
2. Zachowujemy bilet do kontroli.
3. Płacimy raz w ciągu całego dnia, niezależnie od tego, ile razy wejdziemy/wyjdziemy.
4. Płacimy tyle samo niezależnie od tego, czy przynosimy ubrania, czy też nie.
5. Przyniesione ubrania sami wykładacie na stoły/folie starając się zachować podział na ubrania dziecięce, wszystkie inne i rzeczy pozostałe (miejsca są oznaczone).
6. Nie zaczynamy wymiany przed godziną rozpoczęcia wydarzenia nawet jeśli przyjdziecie wcześniej. Dajmy wszystkim równe szanse!
7. Możecie wziąć tyle rzeczy ile Wam się spodoba, ale nie zapominajcie o innych Ciuchowiczkach!
8. Jeżeli nic Wam się nie spodoba, nie zabierajcie swoich ubrań z powrotem ze sobą – zostaną oddane potrzebującym.
9. Nie sprzedajemy ubrań.
10. Nie wymieniamy 1 za 1.
11. Dzieci do lat 9 i mężczyźni wchodzą ZA DARMO! 🙂
12. Przyniesione ubrania i rzeczy muszą być czyste i nie podarte.
13. Pilnujemy swoich ubrań wierzchnich by ktoś przypadkowo nie wziął ich za te podlegające wymianie. 🙂

fot: źródło

Sprawdź: f7warszawa

Wybieracie się na Ciuchowisko? To idealna okazja, aby „wywietrzyć” swoją szafę i nabyć nowe perełki! Całkiem uczciwa wymiana, prawda? 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.