Wielka promocja w Rossmannie!

0
1282

fot: źródło

Kochane Panie! Tym razem, artykuł skierowany jest głównie ku płci pięknej – w końcu o upiększaniu mowa! Właśnie dziś, 9 października, ruszyła kolejna edycja jesiennych przecen aż do -55%!

Już dziś, 9 października, w Rossmannie rozpoczyna się „Piękny początek sezonu”. Jest to zdecydowanie dobrze dobrany slogan, bowiem na całą kolorówkę, tj. produkty do makijażu, został nałożony rabat -55%! Oznacza to, że WSZYSTKIE kosmetyki możemy kupić aż o (ponad!) połowę taniej.

fot: źródło

Przeczytaj także: 70 lecie chóru! Kilk.

Jeśli nie macie czasu, aby udać się do stacjonarnego Rossmanna, pamiętajcie, że zakupy można zrobić przez internet. Oczywiście, nie martwcie się – promocja nalicza się również wtedy, gdy kupujecie produkty w internecie. Osobiście uważam, że jeśli nie chcemy niepotrzebnie wydawać pieniędzy, a mamy już zrobioną listę tego, co potrzebujemy, to najlepiej będzie zrobić zakupy właśnie poprzez stronę rossmann.pl.

fot: źródło

Znacie to uczucie, gdy wchodzicie do Rossmanna i zamiast kupić tusz do rzęs, bierzecie 3 bronzery, 2 rozświetlacze i kilka szminek? Ja, niestety, mam tak bardzo często! Dlatego stawiam na zakupy przez internet – jest dużo szybciej, bez kolejek, bez przepychania, no a mój portfel nie płacze, gdy kupuję coś, czego wcale aktualnie nie potrzebuję!

Przeczytaj także: Pulp Fiction znów na wielkim ekranie!

Pamiętajcie jednak, że promocja obejmuje wyłącznie produkty do makijażu, a nie do pielęgnacji i tylko wtedy, gdy kupicie co najmniej 3 produkty.

PS. Ja kupiłam aż 7!

fot: źródło

Spieszcie się szybko! Produkty znikają jak ciepłe bułeczki. 😉 Macie czas do 19 października! Ja już skorzystałam z promocji, a Ty? Na co najbardziej „polujesz”?

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ!