Wielkie Otwarcie Bezogródek Food Truck Park!

0
995

fot: źródło

Póki co pogoda nas nie rozpieszcza, ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo zobaczymy słońce! Wraz z nadchodzącą, cieplejszą aurą, pojawiają się nasze ukochane food trucki – zapraszamy na Wielkie Otwarcie Bezogródka!

Bezogródek to ponad 2 tysiące m² zielonego terenu znajdującego się w samym centrum Krakowa. W sąsiedztwie Błoni i Parku Jordana, czyli najbardziej zielonych, naturalnych miejsc naszego miasta, możemy spożyć (i wypić!) wyjątkowe i nietypowe jedzenie, którego nie dostaniemy w żadnym sklepie czy knajpie. W słoneczne i ciepłe dni, będziemy rozkoszować się błogim spokojem sadowiąc się na wygodnym leżaku bądź rozłożyć koc i upajać się wszechobecną, nietkniętą betonem zielenią. Oprócz wizualnych i jedzeniowych rarytasów, nasze uszy będzie pieściła relaksująca muzyka, która idealnie wpasowuje się w klimat tego fascynującego miejsca. Już za dwa dni, w sobotę 30 marca o godzinie 12:00 na ulicy Piastowskiej 20, rozpoczyna się Wielkie Otwarcie Bezogródka!

fot: źródło

Przeczytaj: Wielkie otwarcie Psikawki – Psiej Kawiarni! 

Wiosna jest już tuż za rogiem, a co za tym idzie – wystawiamy nosy zza drzwi! Otulające nasze ciała promieniami słońce zachęca do spacerów i przebywania na świeżym powietrzu, dlatego też wędrujmy tam, gdzie możemy się posilić i odpocząć – do Bezogródka Food Truck Park! Szczególnie, że – sugerując się prognozami pogody – w najbliższy weekend ma pojawić się słońce! Zarówno 30, jak i 31 marca od godziny 12:00, organizatorzy zapraszają na wielkie otwarcie Bezogródka, w którym powitamy zarówno starych, dobrych ulubieńców, jak i zupełnie NOWE foodtrucki! Jeśli macie zwierzaki i chcielibyście odwiedzić to wyjątkowe miejsce, które my osobiście uwielbiamy – nie ma żadnego problemu, ponieważ wszystkie pieski są tam mile widziane. Skąpani w promieniach słońca, popijający orzeźwiający napój i jedzący wyjątkowe, pyszne danie, które na długo zapadnie w pamięci…tak właśnie będziemy wyglądać w nadchodzący weekend, jak i całe lato!

fot: źródło

Sprawdź: f7poznan

Jak często odwiedzaliście food truck park? To wyjątkowe i niezwykle klimatyczne miejsce prosperuje tylko wiosną i latem, dlatego korzystajmy z dóbr, które prosperują sezonowo!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.