Wielkie otwarcie największego Rodzinnego Parku Rozrywki

0
954

fot: źródło

Wyobraźcie sobie ogromny, rodzinny park rozrywki, w którym znajduje się wszystko to, co moglibyście sobie wymarzyć. Mnóstwo zabawy, atrakcji, radości oraz ruchu – właśnie tego doświadczycie w stolicy Małopolski! Wielkie otwarcie największego Rodzinnego Parku Rozrywki!

Już za niespełna dwa tygodnie, 25-26 maja w godzinach 10:00 – 20:00, odbędzie się wielkie otwarcie największego Rodzinnego Parku Rozrywki. Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście ostatniego weekendu maja, to już wiecie, co robić! Głęboko wierzymy, że tym razem pogoda nie spłata nam figla, a na niebie pojawi się piękne słońce. Zabierajcie męża, żonę, dzieci, mamę, tatę, dziadków, kuzynostwo – pokażcie im, czym jest wspólna frajda! W ten weekend Kasztanowa 1 zamieni się w niesamowity, tętniący życiem i zabawą rodzinny park rozrywki – i to największy w Krakowie!

fot: źródło

Przeczytaj: Światowy Dzień Psiej Mamy!

Organizatorzy, czyli Park Wola- Rodzinny Park Rozrywki Kraków gwarantują, że nie będzie czasu na nudę, ponieważ zaplanowali mnóstwo wspaniałych atrakcji. Lubimy aktywne i pełne zabawy weekendy! Między innymi, będziemy mogli wspinać się na ściance wspinaczkowej, przejść tor przeszkód w parku linowym, poskakać na trampolinach, zjeżdżać na tyrolkach, skorzystać z tubingu czy przejechać się quadami. Gama rozrywki jest niezwykle szeroka, a organizatorzy zapewniają, że nie wymienili wszystkich atrakcji! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – zarówno ten, który lubi motoryzację, jak i ten, który lubi pokonywać przeszkody. Nie martwcie się – jeśli zgłodniejemy, Park Wola zaprasza do strefy gastro, w której znajdziemy przepyszne potrawy. Przewidziano również miejsce dla tych nieco bardziej zmęczonych – w strefie relaksu będzie można nieco odetchnąć. Zapraszamy do największego w Krakowie Rodzinnego Parku Rozrywki!

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Kto wybiera się na otwarcie? Pamiętajcie, że aktywny, pełen radości i zabawy rodzinny weekend jest tym, co wpłynie korzystnie na każdego członka rodziny. Nie ma nic lepszego, niż ruch w akompaniamencie zabawy!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.