Wielkie otwarcie Psikawki – Psiej Kawiarni

0
835

fot: źródło

Jeszcze niedawno pisaliśmy o pracach związanych z otwarciem Psikawki – Psiej Kawiarni, a teraz z radością informujemy, że już za trzy dni, tj. 1 kwietnia, odbędzie się jej WIELKIE OTWARCIE! Miłośnicy psów – przybywajcie!

To nie żarty! Jedyna taka kawiarnia w Polsce, powraca na (krako(w)skie) rejony! Jeśli kiedykolwiek mieliście wyrzuty sumienia, że zostawiacie swojego psa w domu, a sami idziecie pić aromatyczną kawę i jeść przepyszne ciasto, od teraz możecie połączyć przyjemne z pożytecznym! Zabierając swojego pupila do Psikawki, gwarantujecie mu świetną zabawę i wyjątkowe (psie) towarzystwo, a sobie relaks przy akompaniamencie wyjątkowego, kawowego trunku i smacznego poczęstunku, który czeka na Was w Psiej Kawiarni.

fot: źródło

Przeczytaj: Faworyta: kino a psychoanaliza

Wspaniali właściciele zapraszają zarówno nas, jak i naszych Czworonogów na otwarcie Psikawki! Mimo że „wielkie otwarcie” odbędzie się 1.04, czyli w Prima aprilis, to naprawdę nie jest żart! Drzwi Psiej Kawiarni będą otwarte już od godziny 9:00, dlatego też koniecznie przybywajcie na ulicę Mazowiecką 8 i korzystajcie z wyjątkowych dóbr tego miejsca! To pierwsza taka kawiarnia w całej Polsce – dobrze, że mieszkamy w stolicy Małopolski i możemy wypić nasz ulubiony trunek w towarzystwie ukochanego, czworonożnego pupila… 🙂

fot: źródło

Sprawdź: f7city

Z kim widzimy się na otwarciu Psikawki – Psiej Kawiarni? My na pewno tam będziemy…oczywiście wraz z naszym kochanym sierściuchem! Koniecznie dajcie znać!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.