Wiosenne PSOTY w Krakowie

0
842

fot: źródło

Idzie wiosna, a wraz z nią zmiany – nie tylko te atmosferyczne! Gdy jest cieplej, odżywiamy się dużo lżej. Może warto byłoby również zwrócić uwagę na dietę naszego pupila? Targi Dizajnu i Łakoci dla Psów i Kotów zbliżają się wielkimi krokami!

Organizatorzy najlepiej ujęli w słowa to, czym są te wspaniałe targi: „Czy może być lepsza data na PSOTY niż ciepła, czerwcowa sobota?”. Odpowiedź jest jednak oczywista – jasne, że nie! Właśnie z racji sprzyjającej aury, 15 czerwca odbędą się Psoty – Targi Dizajnu i Łakoci dla Psów i Kotów! Rezerwujcie sobie czas między godziną 11:00-18:00 i przybywajcie do Forum Wydarzeń, które znajduje się na ulicy Marii Konopnickiej 28. Organizatorzy już zagwarantowali świetną zabawę oraz piękne i smaczne rzeczy dla naszych pupili! Oficjalnie również dozwolono psocić…i to do woli! Idealne miejsce dla naszego czworonożnego przyjaciela, prawda?

fot: źródło

Przeczytaj: Z psem weselej!

Nie ma znaczenia, czy jesteście fanami sierściuchów, które lubią dużo spać i miauczeć do ucha swojego właściciela, czy też zakochaliście się w najwierniejszych zwierzętach świata zwanych psami. Każdy miłośnik czworonogów jest tutaj mile widziany! Jak mówią sami organizatorzy, czyli PSOTY i Forum Wydarzeń: „Głęboko wierzymy, że zrzucający jedzenie z blatu kot jest najlepszym przyjacielem psa, dlatego zapraszamy nie tylko miłośników zaślinionych ubrań, ale również ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez mruczenia i podrapanych mebli. Nie będziemy udowadniać wyższości psów nad kotami, ani kotów nas psami. Wszystkie dzieci nasze są i wszystkie tak samo się lenią. Zapraszamy zarówno psiarzy jak i kociarzy.” Nie ma ograniczeń, nikt nie systematyzuje – WSZYSCY kochamy WSZYSTKIE zwierzęta! Poza tym, PSOTY to fantastyczna okazja do zrobienia wyjątkowych zakupów u najlepszych polskich twórców, do zdobycia bezcennej wiedzy podczas warsztatów i prelekcji, a także do pomocy w akcjach charytatywnych i pomaganiu bezdomnym zwierzakom! To jedyne takie miejsce, w którym możecie połączyć wszystko to, co najlepsze – pomoc, miłość i…zakupy! Nie ukrywajmy – prawie każdy z nas lubi zakupy! Szczególnie te dla naszego kochanego pupila… Pamiętajcie, że jest to też miejsce, w którym można poznać nowego przyjaciela…zarówno na dwóch, jak i na czterech łapach!

Informacja od organizatorów:

Tworzysz unikalne akcesoria dla psów lub kotów, kosmetyki lub łakocie i chciałbyś je zaprezentować podczas targów? A może masz coś dla ludzi, którzy z dumą podkreślają to, że żyją ze zwierzakami za pan brat? Posiadasz wiedzę na temat zwierzaków, którą chciałbyś się podzielić z uczestnikami wydarzenia? To wspaniale! Pisz śmiało na: serwus@psimtargiem.pl/

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Kto wybiera się na wiosenne psoty? Przypominamy, że w czerwcu pogoda sprzyja wszystkim – otulające swymi promieniami słońce ucieszy również każdego czworonoga! My tam będziemy, a Wy? Dajcie znać!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułZ psem weselej!
Następny artykułTradycyjne Święto Rękawki na Kopcu Krakusa
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.