Wszystko o mężczyznach reż. Tomasz Obara

0
766

fot: źródło

Kobiety chciałyby wiedzieć, jak rozgryźć mężczyzn, z kolei mężczyźni od lat główkują, jak dogodzić partnerce… Czy idzie znaleźć złoty środek, aby zrozumieć drugiego człowieka? Drogie Panie, drodzy Panowie – jeśli chcecie dowiedzieć się (wszystkiego) o mężczyznach lub pragniecie zweryfikować tę prawdę – już 9 sierpnia będziecie mieli taką okazję!

Miło byłoby, gdybyśmy czasem odkryli, znaleźli „to coś”, co pomoże nam na zrozumienie ukochanego czy ukochanej. Jednak, jak powszechnie wiadomo, „mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus”, więc faktycznie nie zawsze możemy się zrozumieć – przecież pochodzimy z innych planet! 😉

Jednak Scena pod Ratuszem – Teatru Ludowego i Teatr Ludowy chcieliby nas zaprosić na repertuar pod tytułem „Wszystko o mężczyznach„, w reżyserii Tomasza Obary. Kobiety – jeśli chcecie znaleźć odpowiedzi na pytania „czemu on się tak zachowuje?”, „jak temu zaradzić?” – wiecie, co robić. A z kolei mężczyźni na pewno chcieliby obejrzeć ten wspaniały spektakl i odnaleźć w nim swoje codzienne zwyczaje czy zachowania (oczywiście, wszystko z przymrużeniem oka!). W takiej sytuacji, koniecznie zajrzyjcie na Scenę Pod Ratuszem – Teatru Ludowego już 9 sierpnia o godzinie 19:00 lub wejdźcie z tym spektaklem w weekend, czyli 10 sierpnia, również o godzinie 19:00.

Odpoczynek od intensywnego słońca, wszechobecnych turystów, a przede wszystkim od pracy…rozkoszuj się komediowym repertuarem, który na długo zapadnie ci w pamięć!

fot: źródło

Miro Gavran
WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH
9 i 10 sierpnia, godzina 19:00, Scena Pod Ratuszem – Teatru Ludowego
www.ludowy.pl

Jaki jest męski świat? My, kobiety, wiemy to z opowieści, z obserwacji, a także z doświadczeń empirycznych. Jednak jeśli chcemy zobaczyć, jak owy świat wygląda w satyrycznym starciu – natrafiła się idealna okazja! Dużo śmiechu, zabawy, ale i prawdy w tym, co przedstawią niezwykle utalentowani aktorzy, który podjęli się zadania przedstawienia ich męskiego świata.

„Męski świat, wykreowany ze strzępów rozmów podsłuchanych w siłowni, deklaracji składanych przy kieliszku, buńczucznych gróźb mafiosów z półświatka, nie do końca twardych męskich rozmów, w sytuacjach, kiedy staje się wobec utraty najbliższych… To dramaturgiczne wznowienie tematu znanego już naszym widzom ze spektaklu „Wszystko o kobietach”. Trzech aktorów wciela się w kilkanaście postaci, z pasją i szczerością, dając widzom powód do uśmiechu i jednocześnie do zadumy.”

A twórcami tego spektaklu są:

  • tłumaczenia – Anna Tuszyńska
  • reżyseria/ opracowanie muzyczne – Tomasz Obara
  • przestrzeń – Marek Braun
  • kostiumy – Jolanta Łagowska
  • asystent reżysera/inspicjent/sufler – Manuela Nowicka
  • zdjęcie główne – Przemysław Sieraczyński

Występują:

Krzysztof Górecki

fot: źródło

 

Tadeusz Łomnicki

fot: źródło

 

Paweł Kumięga

fot: źródło

 

Piotr Pilitowski

fot: źródło

Nie możemy przegapić tak wspaniałej obsady!

Bilety w cenie 30 i 40 zł dostępne w kasach oraz online:
http://ludowy.pl/spektakl/11-wszystko-o-mezczyznach
Szczegóły w Biurze organizacji widowni: tel. 12 68 02 112/113 rezerwacja@ludowy.pl lub na stronie www.ludowy.pl

Kto wybiera się na jutrzejsze bądź piątkowe przedstawienie? 😉

Poprzedni artykułIV Mariacki Festiwal Organowy
Następny artykułDo zobaczenia w zaświatach. Pokaz przedpremierowy.
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.