Wybory Samorządowe 2018

0
894

fot: źródło

To już dziś! W niedzielę, 21 października 2018 roku, odbywają się Wybory Samorządowe. Przybywajcie i głosujcie licznie – to właśnie Wasz głos może zmienić rzeczywistość!

Wielu ludzi uważa, że nie ma sensu iść na wybory, ponieważ…”ich głos nic nie zmieni”. Kompletna bzdura! To właśnie Twój, mój, NASZ głos, może zmienić rzeczywistość! Mało słyszy się o przypadkach, gdy ktoś wygrał niewielką liczbą głosów? Albo gdy w szkole okazywało się, że zabrakło „jednego punkcika” do zdania ważnego egzaminu? Na pewno znacie takie sytuacje, nawet jeśli do szkoły chodziliście 30 lat temu… Nie pozwólmy, aby ten jeden, brakujący „punkcik”, zrujnował rzeczywistość! I to taką rzeczywistość, w której żyjemy my wszyscy.

fot: internet

Przeczytaj: Baj – Myśliwski. O tym, co ważne

Lokale wyborcze są dostępne dla WAS WSZYSTKICH! Nie martwcie się, że nie zdążycie – na głosowanie macie aż 14 godzin! Konkretnie, od godziny 7:00 do 21:00. Dlatego też – posługując się wysublimowanymi obliczeniami matematycznymi – do zamknięcia lokali wyborczych pozostało 7 godzin 51 minut i 19 sekund! Zdążycie zrobić i zjeść pyszny obiad, pobawić się z dziećmi oraz przytulić drugą połówkę…a potem prosto na wybory! 😉

Aby ułatwić Wam zadanie, znalazłam „ściągę”, która rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące głosowania. Nie dziękujcie!

fot: internet

Sprawdź: cityrozrywka

Nie dajcie się i bądźcie świadomi, że to WY głosujecie, ale to MY żyjemy dzięki naszym wspólnym wyborom. Poza tym, pamiętajcie o tym, że ktoś, kto nie oddał swojego (bardzo ważnego!) głosu, nie ma prawa do krytyki. Nie bierzesz udziału? To nic nie mów. A wszyscy doskonale wiemy, że w tym przypadku cisza nie jest dobrym rozwiązaniem – musimy głośno mówić o tym, co nam się podoba, a co nie. No i przede wszystkim, walczmy o to, w co wierzymy! Do zobaczenia przy urnach wyborczych!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułBaj – Myśliwski. O tym, co ważne
Następny artykułZMORA – spektakl
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.