Wyprzedaż na Salwatorze!

0
1236

fot: źródło

Jesteście gotowi na wiosenne porządki? A może już dawno się za nie zabraliście? Jeśli chcielibyście pozbyć się nieużywanych i zapomnianych przez Was rzeczy – weźcie udział w wyprzedaży na Salwatorze!

Wyjątkowa, ciesząca się niesamowitą popularnością i zadowoleniem z zakupów wyprzedaż na Salwatorze, odbędzie się już za dwa tygodnie! Jeśli chcecie oddać, zamienić lub sprzedaż za drobną sumę wszystko to, czego nie potrzebujecie, co zalega w szafach i piwnicach – to właśnie teraz macie ku temu idealną okazję! Już 14 kwietnia (niedziela), między godziną 11:00 a 15:00 w pięknym miejscu, czyli Placu na Stawach, odbędzie się Wyprzedaż na Salwatorze.

fot: źródło

Przeczytaj: Zwalcz ból głowy bez tabletek w jedyne 10 minut!

W wyprzedaży może wziąć udział każdy – niezależnie od wieku czy upodobań. Jeśli chcesz wymienić się bądź sprzedać niesłuchane płyty, rustykalne naszyjniki, torby w stylu vintage czy nietrafioną, szykowną bluzkę – nie wahaj się i przybywaj na wyprzedaż! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – zarówno ten młodszy, jak i starszy. Zero ograniczeń, zero wytycznych – przybywasz z tym, co masz i korzystasz z dóbr Wyprzedaży na Salwatorze! Oprócz ubrań, mile widziane są również zabawki, książki, filmy czy akcesoria kuchenne – absolutnie wszystko! Organizatorzy, czyli Wyprzedaż na Salwatorze, zapraszają również tych, którzy nie mają nic zbędnego, ale chcieliby nabyć „coś” nowego lub poznać sąsiadów, przynieść ciasto czy wesprzeć dobrym słowem lub pomysłem…wszyscy są mile widziani!

Informacja od organizatorów: „Nie prowadzimy rezerwacji wystawców ani nie pobieramy żadnych opłat. Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem Wyprzedaży który znajduje się na FB Wyprzedaż na Salwatorze. REGULAMIN”

fot: źródło

Sprawdź: f7warszawa

Braliście kiedyś udział w takiej wyprzedaży? Uwierzcie, że możecie złapać niesamowite perełki! A oprócz tego, pozbędziecie się zbędnego balastu i miejsca w szafie… Korzystajmy z dóbr naszego pięknego miasta! Z kim widzimy się na Wyprzedaży na Salwatorze? Koniecznie dajcie znać!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.