XV Targi Pracy UEK

0
1413

fot: źródło

To już dziś! Kolejna edycja Targów Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego! To wydarzenie jest nie tylko dla studentów – każdy, kto ma ochotę, może tam przyjść!

Organizatorzy, czyli – standardowo – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, zapraszają na XV Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie! To już kolejna edycja targów, które od lat cieszą się ogromną popularnością.

Przeczytaj także: Jubileusz Domu Jana Matejki

fot: źródło

Targi Pracy UEK to świetną okazja, którą macie raz do roku, aby zapoznać się z ofertą najlepszych pracodawców, skonsultować swoje CV, a także zdobyć niezbędne informacje dotyczące programu Erasmus+.

11.10.2018 r., ul. Rakowicka 27, od rana do godziny 16:00 – przybywajcie!

Jesteście ciekawi, co czeka na Was w tym roku?

  • STOISKA FIRM – przedstawiciele firm przekażą Wam najważniejsze informacje dotyczące rekrutacji oraz wymagań stawianych kandydatom
  • PREZENTACJE – przyjdź na spotkanie, zdobądź wartościowe know-how, zadaj nurtujące Cię pytania pracownikom firmy
  • CV POINT – skonsultuj swoje dokumenty aplikacyjne i poznaj proces rekrutacyjny od podszewki. Do Twojej dyspozycji będą profesjonaliści z działów HR! Spraw, aby Twoje CV wyglądało profesjonalnie, może dzięki temu pomyślnie przejdziesz proces rekrutacji w danej firmie
  • DORADZTWO ZAWODOWE – czekać będą również na Ciebie doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, którzy wesprą Cię w kreowaniu Twojej kariery zawodowej.
  • PRAKTYKI ZAGRANICZNE ERASMUS – chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe za granicą, przeżyć niesamowitą przygodę i zawrzeć nowe znajomości? Praktyki w jednym z 32 europejskich krajów na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

fot: źródło

Sprawdź naszą stronę: f7poznan

Kto z Was wybiera się na targi? A może już braliście w nich udział? 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułJubileusz Domu Jana Matejki
Następny artykułJesienna akademia nowych technologii
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.