Z psem weselej!

0
885

fot: źródło

Miłośnicy zwierząt! To wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do Was, do nas, do tych, którzy kochają czworonogi! Doroczny piknik „Z psem weselej” zbliża się wielkimi krokami!

Jak zwykle na wiosnę, jedno z piękniejszych obiektów Krakowa, czyli Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, organizuje piknik „Z psem weselej”. Już za miesiąc, 12 maja (niedziela) o godzinie 10:00, widzimy się na ulicy Papierniczej 2, gdzie wraz z naszymi pupilami będziemy relaksować się przy pięknej, słonecznej pogodzie i smacznych przekąskach! Jest to również idealna okazja, aby znaleźć dom zwierzakom, które nadal pozostają pod opieką trzech małopolskich fundacji: Człowiek dla Zwierząt, Głos Psa i Dog Rescue. Jeśli znacie kogoś, kto zastanawia się nad adopcją futrzaka bądź sami pragniecie przygarnąć kochanego czworonoga – nie zastanawiajcie się i przybywajcie na piknik!

fot: źródło

Przeczytaj: Wiosenny kiermasz książkowy!

Jak podkreślają sami organizatorzy – piknik to idealna okazja do spędzenia czasu ze swoim pupilem i pokazanie mu, jak wielu przyjaciół można poznać na jednym „posiedzeniu”! Jednak najważniejsze jest, aby szukać nowych, odpowiedzialnych domów dla zwierzaków, które nadal pozostają pod opieką fundacji. Kochane, bezbronne, czekające na prawdziwy, pełen miłości dom zwierzęta… Pomóżmy im znaleźć swój mały, psi raj z człowiekiem u boku! Z kolei właściciele czworonogów mogą skorzystać z wachlarzu atrakcji, które przygotowali właściciele Dworku Białoprądnickiego, a także z porad i odpowiedzi na nurtujące pytania, na które odpowiedzą wykwalifikowani specjaliści. Na miejscu będą mogli również zapoznać się z ofertą firm oferujących karmę, akcesoriami dla psów, legowiskami, przysmakami i usługami w zakresie tymczasowej opieki. Ponadto, swoją obecnością na pikniku zaszczycą nas behawioryści i groomerzy, którzy z przyjemnością odpowiedzą na zadane przez nas pytania. Jeśli brakuje Wam nowych atrakcji, a chcielibyście zapewnić swojemu psu moc atrakcji, wykwalifikowana kadra pokaże, jak miło można spędzać czas w psim towarzystwie, jednocześnie dostarczając mu nowych, ciekawych wrażeń. Jakby tego było mało, możemy również nauczyć się, jak samodzielnie zrobić przedmioty przydatne w opiece nad zwierzakami! Jeśli macie psy, wiecie, jak ciężko jest dobrać naszemu pupilowi odpowiednią zabawkę – sznurowane gryzaki nie przetrwały próby, dlatego też i my wybieramy się na piknik, aby nauczyć się nowych rzeczy! Dzieci na pewno odnajdą się przy tworzeniu piniaty, która zostanie wypełniona…słodyczami! Wszyscy zostaną poczęstowani pysznym, domowym ciastem, a ci, którzy bardzo się zmęczą, będą mogli odpocząć na rozłożonych na trawie leżakach.

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Z kim widzimy się na pikniku? My na pewno tam będziemy – oczywiście z ukochanym czworonogiem! Dajcie znać – może to właśnie nasze psy zostaną najlepszymi przyjaciółmi?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułWiosenny kiermasz książki
Następny artykułWiosenne PSOTY w Krakowie
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.