Zabierz przyjaciela na sernik do „Międzymiastowa” – 2 w cenie 1!

0
910

fot: źródło

Halo, łasuchy! Jesteście tu? Czytajcie uważnie! Jeśli zapomnieliście, to przypominam, że już jutro, czyli 30 lipca, świętujemy dwa bardzo ważne święta: Dzień Przyjaźni i Dzień Sernika! Zakładam, że chcielibyście w jakiś sposób celebrować tak ważne święta, prawda? Tak się składa, że mam dla Was – jak mawiał Don Corleone – propozycję nie do odrzucenia… 😉

Jeden z najbardziej popularnych lokali Dolnych Młynów, czyli Międzymiastowa, wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i na 30 lipca zaoferował słodką (w dosłownym tego słowa znaczeniu) ofertę. Otóż postanowiono połączyć te dwa święta w jedno – Dzień Przyjaźni i Dzień Sernika #międzymiastowałączy je oba. Właśnie tego dnia, tj. 30 lipca od godziny 12:00 dostaniecie 2 serniki w cenie 1! Świetnie, prawda?

fot: źródło

Jeśli wahaliście się, jak spędzić poniedziałkowe popołudnie – teraz Wasze wątpliwości zostały rozwiane! Zabierajcie Waszego najlepszego przyjaciela, wpadajcie na Dolnych Młynów 10/7a do Międzymiastowej i delektujcie się pysznym (i tańszym) sernikiem w jeszcze lepszym towarzystwie!

fot: źródłó

Międzymiastowa z przyjemnością ugości Was i Waszych przyjaciół smakowitymi wypiekami od godziny 12:00 do 22:00. Bierzcie najbliższych i odwiedzcie MM!

PS. Nie obowiązują żadne rezerwacje. 😉

Poprzedni artykułMINI Pop-Up Space Tour w Krakowie
Następny artykułKobiecy punkt widzenia: Mamma Mia! Here We Go Again
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.