Zakazany Las – Leśna Przygoda

0
1252

fot: źródło

„Leśna przygoda” jest…niezwykle tajemnicza – to zdecydowanie najlepsze określenie. Nietypowe miejsce, nietypowa zabawa… Magia… Tajemniczość… I niezapomniana rozrywka, która zapada w pamięć na całe życie!

Jak już wspominałam w poprzednim artykule, który możecie przeczytać klikając: tutaj, 1 września działy się – i nadal dzieją się, przeróżne rzeczy. Nie zawsze były to dobre rzeczy, ale zapominamy o tym, co złe i skupiamy się na pozytywach! Szczególnie, że tym razem, 1 września nie wiąże się z rozpoczęciem roku szkolnego, a z wspaniałą zabawą! Tak więc, tym razem jednak, chodzi o coś wysublimowanego, niezwykle magicznego, w czym zakocha się dosłownie każde dziecko.

Już jutro, o godzinie 10:00 oraz o godzinie 14:00, będziecie mogli wprowadzić swoje dzieci w ten ekscytujący świat!

fot: źródło

Organizatorzy, czyli Zmysły w Lesie, najpiękniej ujęli to, co wydarzy się jutro: „Wszystko zaczęło się kilka tygodni temu, kiedy przechodzący obok lasu chłopiec przyuważył czające się na jego skraju magiczne patyczaki. Normalnie pilnują one koron drzew, nie zapuszczają się w runo ani ściółkę. Kto mógł je zmusić do opuszczenia siedzib? Coś mrocznego musiało się wydarzyć pośród drzew…

Z czasem pojawiały się coraz to nowe niepokojące znaki. Niektórzy twierdzili nawet, że widzieli wśród opadłych liści srebrne krople krwi jednego z ostatnich jednorożców. Zaniepokojeni mieszkańcy pobliskich wiosek wezwali brygadę znawców magicznych stworzeń, aby pomogli im zbadać i wygnać mrok, jaki ogarnął ich las.

Zamknij oczy i obudź się w świecie inspirowanym światem Harry’ego Pottera. Stań się członkiem brygady Ministerstwa Spraw Tajemnych. Odkryj, co stało się w lesie i jakie mroki w nim czyhają. Przekrocz granice fikcji i poznaj zwyczaje prawdziwych dzikich zwierząt, ich związek z magią i dawnymi wierzeniami. Przeżyj przygodę pełną tajemnic i odczaruj Zakazany Las!”

fot: źródło

PS. Nigdy nie ufaj kobiecie w makijażu! Zobacz: klik.

Idea „Zakazanego Lasu”, została wyjaśniona przez organizatorów: „Leśna Przygoda to fabularne spotkanie, podczas którego uczestnicy, zanurzeni po uszy w nastrojowym temacie, wykonują zadania prowadzące do osiągnięcia określonego w scenariuszu celu. Budujemy i utrzymujemy klimat przy pomocy rekwizytów i storytellingu, dzięki czemu każdy wczuwa się w rolę i pozwala się ponieść wyobraźni.
Scenerią każdej przygody jest las – naturalne środowisko, łono przyrody. Wszystkie zadania są zatopione w tej scenerii, dzięki czemu uczestnicy poznają przyrodę i nawiązują z nią nierozerwalną więź, doskonale się przy tym bawiąc!”

Leśna Przygoda to doskonała okazja, aby w dobie komputerowej rozrywki i przywiązania do ekranu wyrwać się do innego świata – zadziwiająco podobnego, wcale nie mniej ciekawego, a dużo bardziej realnego! 🙂

fot: źródło

Przeczytaj także: Dlaczego turyści niszczą Barcelonę?! Kliknij: tutaj.

Kwestie organizacyjne:

  • Spotkanie odpowiednie dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat (z podziałem na grupy wiekowe)
  • Data spotkania: sobota, 1. września, godz. 10:00 – 13:00 (7-9 lat) oraz 14:00 – 17:00 (10-12 lat)
  • Miejsce spotkania: w lesie przy ulicy Obrońców Tyńca, przy zielonym szlabanie w sąsiedztwie kapliczki. Nieopodal znajduje się parking.
    Cena: 30 zł od dziecka

Zapisy: przez Messengera: http://m.me/zmyslywlesie lub mailowo: dorota@zmyslywlesie.pl.

Nie martwcie się, dzieci nie zostaną „puszczone samopas”. 😉 Wasze pociechy będą pod nadzorem wspaniałych organizatorek, gdzie prowadząca ma ukończony kurs wychowawcy kolonijnego. Jeśli jednak rodzice chcą towarzyszyć swoim latoroślom próbującym odczarować las – nie ma żadnego problemu! Wstęp dla rodziców jest, oczywiście, bezpłatny.

fot: źródło

Kto ma ochotę odczarować las? Teraz żałuję, że nie jestem już dzieckiem! 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykuł7. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco
Następny artykułThe European Street Food Awards 2018 – Polska
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.