Zielone Warsztaty / Robimy las w słoiku

0
1457

fot: źródło

Zielone Słoiki poszerzają tereny zielone! I to – uwaga – u nas, w Krakowie! Jeśli jesteście chętni na swój własny las w słoiku, przybywajcie w najbliższy piątek na „Zielone warsztaty”!

Organizatorzy, czyli Zielone Słoiki, zapraszają na Zielone Warsztaty, które odbędą się jutro, w piątek, 26 października, o godzinie 16:00 w Pojnarówka art&coffee bar!

Zielone Słoiki to ekosystemy zamknięte w szklanych formach, które – jak mówią organizatorzy – stanowią niepowtarzalną kompozycję pasującą do każdego wnętrza. „TO dzięki specjalnie dobranemu podłożu ten pełen życia mikroświat wymaga minimalnej uwagi, aby cała kompozycja cieszyła Nas jak najdłużej. Podczas warsztatów nauczymy się krok po kroku tworzyć las w słoiku z uwzględnieniem wszystkich potrzebnych warstw oraz dobierzemy odpowiednie rośliny do naszych słoików. Na koniec dowiemy się jak opiekować się naszym zielonym słoikiem!”

Kawiarnia, w której odbędą się warsztaty, naprawdę „ma duszę”! Secesyjna szklarnia, w której powstało niezwykle klimatyczne miejsce z najlepszą kawą w Małopolsce? To właśnie Pojnarówka art&coffee bar!

fot: źródło

Przeczytaj: Bohemian Rhapsody w Kinie Pod Baranami – przedpremierowo!

Pamiętajcie, że podczas warsztatów uczestnicy dostają wszystkie niezbędne materiały do stworzenia lasu w słoiku: szkło, korkowe przykrycie, rośliny nadające się do zamkniętego ekosystemu oraz instrukcję z pielęgnacją! A słoik, oczywiście, zabieracie ze sobą! 😉

I GRUPA: godz. 16:00 – 17:30 BRAK MIEJSC
II GRUPA: godz. 18:00 – 19:30

Do stworzenia słoik z roślinkami 20 cm.
Koszt warsztatów: 140 zł/os
Czas: ok 1,5 h
Miejsce: Aleja Adama Mickiewicza 21B, Kraków
Zapisy na: zielonesloiki@gmail.com lub facebook

Informacje od organizatorów: Jeżeli chciałbyś komuś sprawić prezent w postaci warsztatów to stworzyliśmy również vouchery prezentowe!

fot: źródło

Sprawdź: f7poznan

Widzieliście (a może robiliście!) taki las w słoiku? Przyznam szczerze, że mnie bardzo kusi kupno czegoś takiego. A może powinnam wybrać się na warsztaty i stworzyć swój własny „teren zielony”? W końcu coś, co robimy własnoręcznie, cieszy podwójnie! Prawda? 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.