Zlot Food Truck’ów wraz z potańcówką i kinem plenerowym!

0
689

Food Trucki oblegają nasz kraj! I bardzo dobrze – to świetna alternatywa dla osób, które z przyjemnością zjedzą coś nietypowego na świeżym powietrzu. Food Truck’om najczęściej towarzyszy także niesamowity klimat, który w połączeniu z aromatycznymi pysznościami daje nam specyficzne miejsce, do którego z przyjemnością powrócimy. Tym razem możemy spotkać się na Zlocie Food Truck’ów na Placu Imbramowskim 7 i 8 lipca.

To kolejna, trzecia już odsłona krakowskiego zlotu Food Trucków z potańcówką i kinem plenerowym! Czy istnieje lepsze połączenie niż pyszne jedzenie + kino + muzyka i taniec + świeże powietrze? Jak dla mnie, to jest najlepsza z możliwych opcji! Jeśli nie lubicie tańczyć, możecie obejrzeć film i zjeść coś dobrego, a także delektować się pięknem i atmosferą, która niewątpliwie towarzyszy temu wydarzeniu.

Chciałbyś ekscytująco spędzić czas? W takim razie, to dla Ciebie idealne miejsce! Idealna „StRefa Komfortu! Organizatorzy mówią, że to Projekt od ludzi – dla ludzi. Ja nie mogę się z tym nie zgodzić – kolejna odsłona Zlotu Foodtruck’ów uświadamia mnie w przekonaniu, że jest to miejsce właśnie dla człowieka, bo każdy się w nim odnajdzie. Fani retro, dobrego kina, weganie, wegetarianie i mięsożercy…każdy! A warto wspomnieć, że jeśli chciałbyś dołączyć do tego wspaniałego zespołu lub zaproponować jak dodatkowo wzbogacić tę imprezę, odzywaj się! Projekt – jak mówiłam – jest dla ludzi. 🙂  Otwarci na sugestie i na człowieka!

fot: źródło

Jeśli jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał dwudniowy Zlot Food Trucków, harmonogram imprezy wygląda następująco:

07.07. SOBOTA, start: 18.

od 18.00 Zlot food truck’ów, kuchnia z czterech stron świata, piwo rzemieślnicze.
od 18.00 Atrakcje dla dzieci, dmuchańce, euro bungee.
od 18.00 StRefa „Pod Nocnym Eko Bazarem”
od 20.00 Potańcówka w stylu retro, z muzyką z lat ’70 ’80 ’90.

08.07. NIEDZIELA, start: 12.

od 12.00 Zlot foodtruck’ów, kuchnia z czterech stron świata, piwo rzemieślnicze.
od 12.00 Atrakcje dla dzieci, dmuchańce, euro bungee.
od 14.00-22.00 StRefa „Pod Nocnym Eko Bazarem”
od 20 kino plenerowe, Film niespodzianka (Ogłosimy wkrótce)

Jeśli lubicie niespodzianki, koniecznie wpadajcie! Czeka na Was więcej atrakcji, niż możecie sobie wyobrazić… 😉 Tym bardziej, że niedziela jest wolna od handlu – zamiast zakupów, spędź czas w ekscytujący sposób! Potańcówkę, tak, jak w poprzedniej edycji, poprowadzi DJ Fugs. W razie pytań i uwag czy sugestii, organizatorzy dostępni są pod: biurostreetfusion@gmail.com oraz 519588295.

Wydarzenie na Facebooku: wydarzenie
Zdjęcie główne: źródło

 

Poprzedni artykułWstrząsająca wystawa w Pałacu Sztuki.
Następny artykułPrzejedź się zabytkowym tramwajem. Trwa kolejny sezon Krakowskiej Linii Muzealnej.
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.