Znajdź pracę nie wychodząc z domu. W marcu ruszają Inżynierskie Targi Pracy

0
511
Autor: Inżynierskie Targi Pracy

Inżynierskie Targi Pracy to organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków wydarzenie, które co roku gromadzi w jednym miejscu wiele najatrakcyjniejszych lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych firm z różnorodnych branży. Ze względu na sytuację związaną z COVID-19, tegoroczna audycja odbędzie się online.

Dzięki Inżynierskim Targom Pracy studenci i absolwenci uczelni mogą osobiście porozmawiać z przedstawicielami firm. Muszą się tylko wcześniej zapisać na grupowe spotkania, podczas których reprezentanci firm odpowiedzą na wszystkie pytania. Można też przekazać swoje CV za pomocą specjalnie stworzonej bazy. To świetna okazja do zapoznania się z naprawdę wieloma aktualnymi ofertami pracy, stażu bądź praktyk.

Czytaj: Kraków bez nowego hejnalisty. Kandydaci oblali test sprawnościowy!

– Przez cały dzień będzie oczywiście możliwość skonsultowania swojego CV ze specjalistami od zatrudnienia – wyjaśnia Karolina Folta ze Stowarzyszenia Studentów BEST AGH.

Źródło: Facebook

Na chwilę obecną w Inżynierskich Targach Pracy swój udział zgłosiło około 20 firm – lokalnych, krajowych i zagranicznych.

– Różnorodne branże, mnóstwo IT, automatyki, robotyki, szeroko pojętego automotive. Wydaje mi się, że to najbardziej popularne kierunki i też najwięcej studentów po tych kierunkach pojawia się na Targach – mówi Karolina Folta.

Czytaj: Kraków trzecim najczystszym miastem w Polsce

Udział w Inżynierskich Targach Pracy jest bezpłatny. Szczegółowe Informacje o wydarzeniu znajdziecie na facebookowym profilu BEST AGH i na stronie internetowej Targów.

Szukasz pracy w Krakowie? Koniecznie zajrzyj do pl.jooble.org