Znamy decyzję sądu w sprawie ograniczenia sprzedaży alkoholu!

0
888
views

fot: źródło

W ostatnich miesiącach wrzało na temat wstrzymania sprzedaży alkoholu po godzinie 22. Ludzie buntowali się przeciwko takiemu zapisowi – i nic w tym dziwnego. Okazuje się jednak, że Wojewódzki Sąd Administracyjny zadecydował o wstrzymaniu wykonywania uchwały.

Jest to dobra wiadomość dla każdego z nas – w końcu, dlaczego ktoś ma zakazać nam kupna piwa, wina, wódki, czy rumu? Szczególnie, gdy mamy weekend i chcielibyśmy odetchnąć przy kieliszku dobrego alkoholu… Wszystko jest dla ludzi – po prostu wystarczy znać umiar, o czym zawsze warto pamiętać. 😉 Nie musimy już żyć w niepewności – raptem 4 dni temu, Wojewódzki Sąd Administracyjny zadecydował o wstrzymaniu wykonywania uchwały, która ogranicza nocną sprzedaż alkoholu na terenie Dzielnicy I Stare Miasto. Zarówno my, osoby nastawiona na konsumpcje, jak i przedsiębiorcy, możemy odetchnąć – każdy z nas kupi alkohol bez ograniczeń, a przedsiębiorcy mogą swobodnie handlować przez całą dobą.

fot: źródło

Przeczytaj: Strefa czystego transportu na Kazimierzu

Rzecznik prasowa WSA, Anna Szkodzińska, poinformowała o decyzji sądu, który zadecydował o wstrzymaniu uchwały aż do momentu uprawomocnienia wyroku. Tak więc każdy, kto bał się o swój interes (lub o swój portfel), może spać spokojnie. Alkohol można kupować absolutnie bez żadnych ograniczeń – i oby już tak zostało!

Sprawdź: f7warszawa

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułStrefa czystego transportu na Kazimierzu
Następny artykułMieszkańcy Zabierzowa nie chcą rozbudowy Balic!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ